Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés után hány napig normáli...

Vérzés után hány napig normális a barnázás?

Figyelt kérdés

Egy hete vérzésem volt, akkor voltam 10 hetes.

kaptam gyógyszert,másnaptól már csak barna valamit tapasztaltam. a mai napig, ha elmegyek mosdóba, a wc papíron látszik egy kis barna folt, de a tisztasági betétemen semmi.

tegnap voltam orvosnál is, azt mondta nem vizsgál meg, mert nem akarja provokálni a vérzést.

akkor most vehetem úgy hogy minden rendben van?

ugye nem lehet, hogy a baba már nem él és én nem tudok róla? (első terhességem)

legközelebb csak április 25-én megyek 12. heti ultrahangra, nem akarok úgy odamenni, hogy azt mondják, nincs már szívhang. :(



2013. ápr. 10. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is vérzek, barnázgatok össze vissza. (bár ma pont semmi) én is kaptam bogyót. Viszont egem hetente vizsgálgat a doki, ellenőrzés képen. Meg nézzük a szívhangját ettől én is megnyugszok. Első vérzéskor én rohantam a kórházba akkor is megnéztek és másnap is mikor kiengedtek. Most egy hét múlva megint megyünk UH-ra. Gondolom, ha most is minden rendben akkor elég lesz majd csak a 12 hetes re menni , most 9 hetes vagyok. 6-7-8 hetesen voltak UH-k. Tény, hogy ilyenkor nem jó ha macerálják a picit, de szerintem azért csak rá kellene nézni. (meg van e még?, jó helyen tapad?, nincs e méhen kívül is egy?, stb.)
2013. ápr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

legutóbb csütörtökön nézték meg, akkor minden rendben volt vele.

annyira aggódom, hogy én bejelentkeztem egy magánklinikára 4d ultrahangra, nem a képek miatt, hanem mert egy órás a vizsgálat és írásos szakvéleményt adnak.

ahol fizetnek az emberek, ott van segítség. ahol nem, ott lekezelnek, sajnos ez a tapasztalatom.

nyugtatom magam, hogy ha elvetélnék, érezném, véreznék, görcsölnék, de pont ma olvastam ellenpéldákat fórumon, több anyuka is írta, hogy a 12 hetes uh-n még minden rendben volt, a 18 hetesen meg már elhalt a baba, és úgy saccolták, hogy már 14 hetesen nem élt. na ez a tudat az, ami arra késztetett, hogy menjek el egy ultrahangra, lehet, hogy 11ezer forint, de egyszer fogom kiadni, hogy megnyugodjunk.

fogadhattam volna magánorvost is,csak akkor nem lenne pénz az albérletre, így hát kénytelen vagyok elviselni az orvosokat, akik sokszor érdektelen és hideg fejjel beszélnek hozzám és nem is érdekli őket, mi van velem.

simán a szemembe mondja, hogy hiába fekszek, akkor se biztos, hogy megmarad, ne is reménykedjek.

másnap a másik orvos azt mondta, hogy a nők igen nagy százaléka vérzik és nyugodjak meg, és hogy nem volt joga ilyeneket mondani....

kikészít ez az egész.

2013. ápr. 10. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Nekem szerencsém van a világ egyetlen olyan orvosa az enyém aki pénz nélkül is oda figyel rám, bármikor amikor csak akarom. Soha egyetlen fillért sem adtam neki. Hiába mész most vizsgálatra ha elakar menni akkor elmegy 1 hét 2 hét és akár 20 hét múlva is. Valóban ez az egyetlen megoldás pihensz amennyit tudsz, éled az életed és reménykedsz, hogy minden rendben van. Ez az egész terehsesdi egy türelem és aggódás. Aggódsz, hogy mikor esel teherbe, aggódsz,hogy megmarad e, aggódsz, hogy eleget mozog e, aggódsz, hogy egészséges lesz e, aggódsz, hogy nehogy koraszülött legyen, aggódsz hogy szüléskor nem kap agyvérzést, aggódsz, hogy nem e szerez születési felkar sérülést, aggódsz ha keveset eszik, aggódsz ha sokat alszik, aggódsz ha lázas, és aggódsz majd ha bulizni meggy. Hinned kell, hogy minden rendben lesz, ha erős baba akkor úgy is kapaszkodik rendesen. Minden 4 nő vérzik, barnázik és teljesen egészséges babájuk van.
2013. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!