Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

29 hetes terhes vagyok és már otthon akarok maradni tp-en a körzeti ír ki vagy a nőgyógyász? Vinnem kell valami igazolást a körzetihez vagy csak megmondom neki szeretnék szülésig már tp-en maradni?

2013. ápr. 11. 20:08  Privát üzenet  

A válaszok
Nekem a nőgyógyász adott igazolást, amit elvittem a körzeti orvoshoz, aki így felvett táppénzre.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013. ápr. 11. 20:11 Privát üzenet
Engem a nődoki vett tp-re

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2013. ápr. 11. 20:18 Privát üzenet
Nőgyógyásztól kell igazolás minden hónapban, hogy indokolt a táppénz és a körzetis vesz táppénzre. általában.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2013. ápr. 11. 21:03 Privát üzenet
engem először a háziorvos vett táppénzre azzal a papírral, amit a nőgyógyász adott, hogy veszélyeztetett terhesként táppénzre mehetek. aztán a terhesgondozóban szóltak, hogy kérjem át a papírjaimat hozzájuk a háziorvostól, majd ők intézik. szóval a terhesgondozó tart táppénzen, oda kell járnom az igazolásért. de jobb is, mint a háziorvos, mert terhesgondozóba amúgy is rendszeresen járni kell, háziorvoshoz meg így nem kell külön elmennem mindig az igazolásért.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2013. ápr. 12. 06:51 Privát üzenet
Nőgyógyász ad javaslatot, azzal elmész a háziorvoshoz az pedig kiír.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2013. ápr. 12. 11:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
19 éves vagyok,4 éve élek párkapcsolatban. A barátommal csak egymással feküdtünk le, együtt vesztettük el. Nem nagyon akarok minden évben nőgyógyászhoz járni, vélemény?
Miskolcon melyik korházba jobb menni nőgyógyászati vizsgálatorka, terheségel kapcsolatos vizsgálatokhoz? Voltam az Erzsébetbe de akik UH-tak baba miatt szemetek voltak. Nem...
Új nőgyógyászt keresek.4 hónapos a kislányom, de nem akarok ahhoz a dokihoz tovább járni, akinél szűltünk. Gondoltam esetleg kipróbálnék egy női orvost. Mik a tapasztalatok?...
8,5 mm-es nyálkahártya vastagság utalhat babára? 5 napja késik. Nőgyógyász szerint bármi lehet, UH-on még semmit sem látott, mert korán mentem. Jövő héten újra kell mennem....
Ha teljes hormon képet akarok csináltatni a vérvételen, akkor arra a házi orvos is kérhet beutalot vagy csak a nögyógyász?
Azt mondta nekem szerdán a nögyógyász (mivel egy be vérzés miatt el vetéltem) hogy vetélés után várjak két hónapot, mig terhes akarok lenni, de nem kell védekezni! De ha mégis...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!