Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem híztam keveset? 33+5...

Nem híztam keveset? 33+5 hetes kismama vagyok. A 30-ik hétig 12 kg-t híztam. Viszont a 30-ik és a 33-ik hét között csak 60 dkg-t. A védőnő szerint ez jó, de én aggódom. Fejlődik a babám rendesen? A 32. heti uh-n minden rendben volt.

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én lassan betöltöm a 39. hetet és össz. 3 kg-ot híztam terhességi cukor miatt. Ne aggódj, a Manók elveszik maguknak, ami kell nekik...
2009. szept. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én az első gyerekkel 13 kilót híztam, a másodikkal is csak 15-öt.

Mindkettő egészséges, a nagyobbik 7 éves, a kicsi 20 hónapos.

Igaz, a születési súlyuk nem volt túl nagy, de nem volt semmi bajuk.

2009. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én két hete szültem, összesen 8 kg-ot híztam, volt olyan, hogy a védőnői súlyméréskor kevesebb voltam mint elöző méréskor. A lányom 38 hétre született 3740g és 52 cm-el. Ne aggódj, nem kell folyamatosan hízni és hízni. A baba elveszi a szervezetedtől amire szüksége van!!

2009. szept. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,

38hétig tartó terhesség alatt 12kgt híztam összesen. Én vizesedtem, azért lett ennyi. Volt olyan hónap, amikor 0,5kgt sem híztam.

A fiam 3470g és 53cm lett. Teljesen egészséges. Fejlődnek ők, ne aggódj.

2009. szept. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne aggodj anyukam vele is meg az ocsemmel is egesz terhessege alatt 7 illetve 9 hizott. Na en nem leszek ilyen "szerencses". Meg csak 18 hetes vagyok de mar rajtam van 5 kilo. :)
2009. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! A babád rendesen fejlődik. 38 hetes vagyok és 9 kiló + van rajtam. A babám szépen fejlődik, és minden rendben van.

Sok boldogságot!

2009. szept. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37 hetesen 8kg-al vagyok több. A babám becsült súlya viszont 30 Dkg-al több az átlagnál(bár tudom, hogy az nem pontos). Minden uh-n dícsérik, hogy nagyon szépen fejlődik, úgyhogy szerintem a te hízásodnak nem sok köze van ahhoz, hogy a baba hogy fejlődik. Ő elvezi, ami neki kell, nyugodj meg.
2009. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!