Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgást észrevesz...

Magzatvíz szivárgást észreveszi a doki méhszáj vizsgálatkor?

Figyelt kérdés
Hétfőn vizsgált a doki, már akkor is vizes folyásom volt, ugye látta volna, ha ez nem folyás, hanem magzatvíz szivárgás?19 hetes vagyok és nagyon aggódom!

2013. ápr. 17. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. De ha úgy érzed, hogy szivárog akkor menj be a kórházba.
2013. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De igen észre veszi a doki..én is folyással voltam bent 22 hetesen a kórházban,megvizsgált a doki és mondta,hogy ez nem m.víz!!

Szóval igen, a doki látja,hogy az az-e vagy sem.És igaza volt,mert tényleg nem a m.vizem szivárgott!!


37+1 hkm

2013. ápr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó!köszönöm, akkor megnyugodtam, mert már tiszta idegbeteg vagyok hétfőn is a folyás miatt mentem be meg mert szurkált a hüvelyem, de mondta, h semmit nem lát, méhszáj zárt, semmit nem lát, h baj lenne!
2013. ápr. 17. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is tejesen zárt voltam :)

Nyugi,nincs semmi gond,az orvosok már vannak olyan tapasztaltak,hogy látják,hogy az az-e vagy sem :)

Boldog babavárást :)

Utolsó voltam.

2013. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!