Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes has vagy még "eladható"...

Terhes has vagy még "eladható" szimpla hízásnak? Hány hetes szerintetek?

Figyelt kérdés

Aki esetleg hasra hízós típus, tudna válaszolni hogy az lehetséges hogy mondjuk pár hó alatt így hason gyűljön össze felesleg? Azért kérdezem mert 3.baba és hétvégén esküvőre megyünk, ahol rokonság, mindenki ott lesz, nem szerettük volna elmondani még. Mivel messze lakik mindenki így nem is találkoztunk volna nagyon mostanság ráértünk volna majd később szólni. Viszont az elmúlt 1 hétben ugrásszerűen megnőtt a hasam, behúzni se tudom. Elmondani továbbra sem szeretnénk a babát meg nem is akarjuk hogy most ott az esküvőn erről szóljon bármi is meg hogy ott hallgassuk a keresetlen "jótanácsokat". Az is a gond hogy tavaly nyár végére eléggé lefogytam és amúgy sem vagyok ilyen pocis típus, hanem nekem fenékre combra jön a felesleg. Mondjuk nagyon sokat híztam már pedig eleje felé járok (nem írom hány hét kíváncsi vagyok hány hétnek látszik).

Szóval néznétek ezt terhes hasnak?


[link]


2013. ápr. 19. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha már így kérdezed, szerintem 9-10hetes:)

Nekem puffadtnak tűnik, de nem az a puffadás , hanem kismamás:)


17hkm

2013. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Igen én ezt már babás pocaknak mondanám :)

És olyan 12-14.hétben lehetsz :)

Csini vagy egyébként,bár én nézhetnék ki így 2 gyermek szülése után!! :)

2013. ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez kimondottan babás pocak szerintem.Mivel azt írtad,hogy az elején jársz még,és 3. baba.10-12 hetes körül lehetsz
2013. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi kicsit még várok:) Hát pedig már nagyon sokat híztam, mondjuk magas is vagyok 177 cm és 69 kg-ról kezdtem de már most (mindjárt leírom hány hét) plusz 5 kilónál vagyok...:((

Mindegy nem is ez a lényeg csak ugye a cicim a duplája a szokásosnak, és félek hogy egyből kiszúrják mi a helyzet. mert ráadásul ilyen nagyon meleg is lett, nem mehetek abba a ruhába amibe eredetileg terveztem (ilyen ápol és eltakar típusú kardigán-kabát szerű) mert hülyének néznek majd a 26 fokban.

2013. ápr. 19. 13:05
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyértelműen babás pocak, ha szűk ruhát veszel fel egyből rájönnek majd mi a helyzet. Viszont egy empire-fazonú ruhában nem látszana.
2013. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
10-12. hét! Én hasas típus vagyok, de már rajtam is kiszúrták páran hogy mi a helyzet. 11 hetes vagyok
2013. ápr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Igen ez már egyértelműen babás pocak és igencsak formás pocak. Én is 12 hétesre tippelem plusz minusz 1 hét.

Miért nem mondhatod el? Azt értem, hogy nem az esküvőn akarjátok, de akkor mondjátok el előtte, mivel már harmadik nem hiszem, hogy akkora feneket kerítenek neki, mint az elsőnek. Persze így is mindenki örülni fog neki. Remélem érthetően fogalmaztam. :)

2013. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15-16. hét körül kismamás pocak szép
2013. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem voltam terhes, de így is megmondom, hogy ez nem hízás. :)
2013. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3.-al 15-16hetesen volt kb ekkora. max jó fazonnal eltakarható.
2013. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!