Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. hetes kismama vagyok....

28. hetes kismama vagyok. Kisebb vizelet tartási problémám van, természetes ez ilyenkor? Másnak is előfordul?

Figyelt kérdés
Egy tüsszentés,vagy egy erősebb orrfújás és már be is csurran pár csepp.Előtte nem volt ilyen problémám.
2013. ápr. 22. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, előfordult nálam is.

Ha problémamentes a terhességed, akkor elkezdhetsz intim tornázni. Az a szüléshez is jó lesz.

2013. ápr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen sajnos :S

Nekem nem javult szülés után se de gondolom ezen a műtét alatt felrakott katéter sem sokat segített.. Intim tornázni kéne sokat miután meg lesz a pici.. Azt nem tudom, hogy terhesen szabbad-e az intim torna de szerintem igen.

2013. ápr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen ,mindkét babámnál jelentkezett.sőt a terhesség előrehaladtával fokozodott,a pici nyomta a holyagot.nem akarlak megrémitteni,csak tudd és felkészülj ,hogy esetleg fokozodhat
2013. ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,tüsszentésnél,orrfújásnál sajnos.Azt hittem csak nekem van ilyen problémám.
2013. ápr. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!