Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hetekben vannak azok...

Hanyadik hetekben vannak azok a vizsgalatok, amik az anyasagi segely feltetelei?

Figyelt kérdés
A 4 ajanlott vizsgalatra gondolok.
2013. ápr. 22. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vizsgálat hanem terhesgondozás.Amúgy simán megjelenik az ember 4szer a 10 hónap alatt.Ha vizsgálat lenne csak azokra mennél hogy pénzt kapj vagy mi?
2013. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem.Kepzeld el,hogy mar 2-szer voltam,pedig meg csak 10 hetes vagyok...Eddig meg nem kaptam pecsetet.

Csak azert kerdeztem,mert nyaron el szeretnek utazni 3 hetre,es hogy olyan idopontra idozitsem,amikor nem kell dokihoz menni...

Szeretem ,mikor valaki rogton a rosszat latja a masikban.

2013. ápr. 22. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
nekema védőnő minden alkalommal pecsétel, a nőgyógyász akkor, ha beütemezett vizsgálat miatt megyek (genetikai uh-k pl). de ha csak a laborleletekért ugrok be, akkor nem kapok pecsétet.
2013. ápr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A vedononel en meg csak egyszer voltam,adott is pecsetet.A doki mindket alkalommal csinalt uh.-t,de eddig meg nem pecsetelt,szoval nem tudom,mikoe fog.

Amugy koszi a valaszt :-)

2013. ápr. 22. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
mert ez még csak a nulladik uh, az első genetikai a 12. héten van, aztán a 18.héten, de ezeken amúgy se ajánlatos elutazni, mert célszerű (különösen az elsőt) pontosan akkor megjetni. a baba miatt is fontos, nem csak a pecsételés miatt. azt majd mondani fogja a doki, ha van ilyen "kényszer". a többi mellett meg nyugodtan nyaralhatsz
2013. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2013. ápr. 22. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:
A védőnő pecsétje nem számít bele, csak a kerek orvosi. Én saját dokihoz jártam végig, problémák miatt elég sűrűn, de a pecséteket a 38. héten kaptam meg tőle, mert akkor szóltam neki. Amúgy nem is ez a lényeg. A védőnőtől kérdezz rá a pontos időpontokra: 12 het uh, 16. heti vérvétel/afp miatt pontos időben kell levenni/, genetikai uh - itt a 18. héten csinálják, de van ahol a 20.-on
2013. ápr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!