Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az a melltartóbetét és...

Mi az a melltartóbetét és miben tér el a szoptatós hálóing a hagyományos elől gombosaktól?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 19:15
 1/4 Jégtánc ***** válasza:

Melltartóbetét egy eldobható kör alakú betét ami felfogja a tejet.A hálóing nem tér el nagyon a hagyományostól.Csak vannak már két oldalról gombolós.Sima üzlet.


[link]

2013. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet kapni moshato melltarto betetet, nekem az is bevalt. Az elso hetekben letfontossagu volt, mert ahogy szoptattam az egyik mellembol, a masikbol is elindult a tej. Erdemes venni. Szoptatos haloing pedig valoban sima uzlet. A gombos pizsifelso is ugyanolyan szuper. Nekem legalabbis az volt.
2013. ápr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm :-)

akkor előbbi biztosan lesz, utóbbi biztosan nem.

2013. ápr. 24. 20:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Melltartóbetétből elsőre csak 1 doboz eldobhatósat vegyél, mert nem tudhatod mennyire lesz rá szükséged, van akinek csak az elején kell amíg beáll a kereslet-kínálat, utána nekem sem csöpögött már.

Szoptatós hálóing/melltartó szerintem csak pénzkidobás, sima elöl gombolós hálóing vagy pizsama ugyanúgy megteszi, és a cicit sima melltartóból is ugyanúgy elő lehet venni, legalábbis nálam így volt első babánál, most nem is vettem.

38+6 hkm

2013. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!