Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati vesetagulattal kapcsol...

Magzati vesetagulattal kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
20. hetes kismama vagyok, es a mai uh-n vesetagulatot fedeztek fel a babam mindket vesejen. Azt mondta a szonografus, menjek vissza 1 het mulva, es ne aggodjak meg barmi lehet. A nodokim pedig azt mondta, hogy valoszinuleg epp rosszkor kaptak el, es pont telitve volt. De nem kell aggodni. En viszont nagyon aggodom. Volt valakinek a babajamal ilyen "tunet"?
2013. ápr. 24. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Fiad lesz?

Nálunk is volt, fiúknál ez gyakori, hosszabb a húgyvezetékük és össze vannak görnyedve. Általában kinövik, az enyémnek fél éves korára elmúlt.

De azért figyelni kell, meg fertőzésekre érzékenyebbek lehetnek.

2013. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kislanyom lesz. Eddig minden rendben volt,es most nagyon megijesztettek:(
2013. ápr. 24. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkét ikerfiamnál volt,csak szülés után vették észre.Egyik 3,másik 6 hós korára kinőtte.Mekkora a tágulat,lemérték?
2013. ápr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyik 5mm a masik 4,7 mm
2013. ápr. 24. 23:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is észrevették még a pocakban, aztán 2 hónaposan vittük uhra. A gyerekorvos azt mondta, hogy már nincs szinte semmi, kontrollra se kell visszamennünk. Amúgy nekem is van egy kicsi, a nődokim mondta. Néha felfázom, de akkor nagyon, ennyi.
2013. ápr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a hozzaszolasaitokat! Bizom benne,hogy nalunk se lesz semmi problema :)
2013. ápr. 25. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!