Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a második babámnál a...

Ha a második babámnál a szülésig zárt voltam (pont a kiírt nap), a harmadiknál is ez várható? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Az első progis császár volt farfekvés miatt, a másodiknál a vajúdás alatt szépen tágultam, most 37 hetes vagyok.
2013. ápr. 24. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ilyen összefüggés.

Én a másodikkal jóval előbb kinyíltam, mint a harmadikkal.


Én csak olyan tendenciát fedeztem fel, hogy minél többedik szülés volt (nekem három hüvelyi), annál gyorsabban és könnyebben tágultam. (Első még jó hosszú, harmadik már villámszülés, ha nem vagyok kórházban, be sem érek)

2013. ápr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Összefüggés nem nagyon van, ha az egyik így, akkor a másik is így.

2 teljesen különböző terhességem volt. Ismerek 4 gyerekes anyukát, akinek 4 terhessége- szülése összehasonlíthatatlan volt.

Szóval bármi lehet.

2013. ápr. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs összefüggés, nekem ugyan ez még csak a 2. terhesség, de az előző is sima szülés volt, ott még 41. héten is zárt voltam és kemény volt a méhszáj, most meg 37 hetesen már 2111 és felpuhult volt a méhszájam.


38+6 hkm

2013. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!