Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akiknek barnázással...

Kismamik, akiknek barnázással indult a terhesség! Hogyan történt nálatok? A hőmérséklet is leesett, vagy csak barna folyás jelentkezett?

Figyelt kérdés

Azt is írjátok meg, most hogyan vagytok, a baba hogyan van!

Magam miatt fontos...


Köszi!


2009. szept. 26. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
A hőmet én nem mértem. De sikeres szex után 7-10 nappal normális a barnázás 3-4 napig, a beágyazódás miatt van. Én egyáltalán nem foglalkoztam vele, még a dokinak sem szóltam, nem gondoltam, hogy baj lenne. Normális, komplikációmentes terhességem volt, most másfél éves a lányom.
2009. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a 8. hétig mértem a hőmet. Az 5. héten véreztem, a 6. héten barnáztam kicsit. Görcs nem volt. A hőm közben nem esett le. A baba a 8. héten korának megfelelő méretű volt, vérömleny nem látszott az UH-n.
2009. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a hőmet nem mértem,csak tesztet csináltam.Az pozitív lett,majd elkezdtem barnázni.3 napig barnáztam,mire dokihoz jutottam.Kaptam gyógyszert.Holnap töltjük a 30. hetet és mindketten jól vagyunk.Ne izgulj,nem lesz probléma!
2009. szept. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!