Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy egy kismama...

Lehetséges hogy egy kismama hasa nem nő 8 (! ) hónapos koráig? és nem lett a baba se koraszülött se későn született, hanem egészséges lett. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

#terhesség #nem nő a has
2013. ápr. 27. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ismerősöm, ő fiatalon lett terhes, nem merte megmondani a szüleinek, senkinek sem szólt róla. Nem is vette észre senki, annyira kicsi volt a pocakja, és kövér sem volt a làny. Az anyja xmcsak vajudáskor tudta meg mi a helyzet! Nehéz elhinni, de van ilyen! Amúgy egészséges kisfiút szült, időre.
2013. ápr. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Gimis töri tanárom mesélte, hogy volt egy csaj, nagyon vékony volt, azt hitték kicsit meghízott, meg lengébb felsőkbe járt, a hasa marha kicsi volt, terhességhez képest és egyik töri órán "kikéredzkedett szülni"..... :D
2013. ápr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Oké, hogy nem nőtt sokat a hasa, de a mellei sem?


Nekünk a családban van olyan, aki tizenévesen lett terhes, titkolni akarta, nem jött össze, már az elejétől jól látható volt, h terhes és a mellei is jó nagyra nőttek hirtelen.

2013. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kettőt is ismerek. Az egyik az anyukám volt mikor én voltam pocaklakó. Nagymamám mesélte,hogy 7-8 hónaposan nem mondták meg hogy babát vár. Én 3 kg születtem teljesen egészségesen időre. A másik pedig a volt barátnőn 16 évesen szült és szülés előtt 3 héttel árulta el a szüleinek,hogy terhes. Ott szaladgált alsó neműbe és senki nem vette észre semmi hasa nem volt.
2013. ápr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam nagyon pici pocakot egyszer nst-n. Kb. 3-4 hónapos terhesnek tűnt (feszülős felsőben),erre kiderült,hogy túlhordásban van. Csak egy pici domborulat volt a hasa alján.
2013. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk itt a faluban van egy ilyen anyuka. Volt már 2 nagy, általános iskolás gyereke amikor megszületett a 3. baba. Mindig nagyon vékony volt, és mellé lenge ruhákban járt. Még szoptatta a kisfiút, senki nem gondolta és nem is látta rajta, hogy újra terhes. (az Ő állítása szerint Ő sem tudta hogy terhes) Nem járt védőnőhöz és orvoshoz sem. Amikor elfolyt a magzatvize bement a kórházba, és amikor az orvos ránézett azt mondta a szülésznőnek, hogy ez nem koraszülés lesz, hanem késői vetélés. 3200 grammos, egészséges, gyönyörű babát szült.
2013. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amúgy van pár érdekes kép az interneten:


[link]


[link]

(Ez 5 hónapos)


[link]


[link]


Ezekre rávesznek egy lenge pólót, és mindenkinek panaszkodnak, hogy híznak mint a disznó, szerintem simán nem derülne ki. Olyan apró hasuk van. Az utolsók 32 hetesek...

2013. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..
2013. ápr. 27. 21:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik rokonnak nem akarták elhinni, hogy valóban szülni megy, a szülésznő azt hitte jó ha 20hetes, nemhogy 40+. Ha borogatja elmúlik méretű volt a hasa. A melle is csak a tejbelöveléskor nőtt meg. A kicsi pedig köszöni nagyon jól van 3éves
2013. ápr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


37 hetes :)

2013. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!