Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeptember 16-án kellett...

Szeptember 16-án kellett volna hogy megjöjjön de nem jött meg. szept. 17-én vettem egy tesztet az negativ lett. Ettől függetlenül lehet, hogy terhes vagyok? Vegyek később még egy tesztet?

Figyelt kérdés
2007. szept. 17. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egy napot késik a mensid, akkor még nem dől össze a világ. Akkor kezdj aggódni, ha 1 vagy 2 hetet késik. A teszt meg biztos nem hazudott, ha nem éppen tegnap történt az aktus kettőtök között. De így mensi előtt már kisebb az esélye annak, hogy teherbe ess. Esetleg "jó"hatással is lehet a szex, hogy megjöjjön. De ha nem jön meg pár napon belül, akkor csinálj még egy tesztet, akkor biztos lesz.
2007. szept. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minettöl függetlenül lehetsz még terhes nekem csak a harmadik tesztem lett pozitiv.De még csak egy napja késik ,és nem feltétlanül abból az indokból késhet hogy esetleg terhes vagy.
2007. szept. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetsz terhes, és abban sincs semmi, hogy negatív lett a teszt. Nekem már 1 hetet késik, 2 tesztem is negatív lett. Azt hallottam, hogy hiába reklámozzák, hogy a mai tesztek 99%-os biztonsággal megmutatják, hogy terhes vagy-e, igazából 10 esetből 7-et tévesen mutat meg. Én most voltam orvosnál, azt mondta, hogy még nem tudja megmondani, mert még csak a 2. hetem közepén lehetek, hogy terhes vagyok-e, még várnom kell 2 hetet. Szóval, szerintem várj még 2-3 hetet, majd menj el orvoshoz. Az ultrahang a 4 hetes kicsit már ki tudja mutatni.
2007. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!