Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az apasági nyilatkozat intézés...

Az apasági nyilatkozat intézése nem szégyen? A barátom születendő gyermekem apja nem akar házasodni csak az együttélést szorgalmazza.

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 11:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem szégyen. Mi sem vagyunk házasok, együttélünk. És megcsináltattuk az apasági nyilatkozatot. Eszembe nem jutott hogy ez szégyen lenne.
2009. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Barátom még nem volt nős én voltam házas ezért nekem "furcsa" az apasági nyilatkozat.Eddig automatikusan ment minden a két gyermekemnél ugyanis házasságban szültem.
2009. szept. 28. 11:39
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Én ugyan házasságpárti vagyok, de becsüld meg benne, hogy vállalja a gyermekét, és ezt mondd el neki szóban is.
2009. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Az a szégyen, hogy akik házasok azoknak is valami papírt be kell mutatniuk, mert nekik sem automatikus a névírás!!!!!!!

Azt hiszem házassági levél vagy minek nevezik.

Mi is csak apaságit csináltattunk, nem vagyunk házasok.

2009. szept. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak a házassági anyakönyvi kivonatot kell bemutatni.
2009. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Köszi.
2009. szept. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Házasságban nem kellett semmit intézni,a lefénymásolt házassági anyakönyvi kivonat ott volt mindig a kiskönyvbemben amivel tanácsadásra jártam.Persze hogy kellett az is mert már nem olyan a személyi igazolványunk mint régen.Szóban senki sem hinné el a házasságot akkor mindenki azt mondana amit akarna.
2009. szept. 28. 11:52
 8/17 A kérdező kommentje:
A második válaszolómnak írom Ő becsül engem mert nem én akartam annyira gyereket nekem már 2 van,de mivel szeretjük egymást akartunk közös gyermeket is/neki nincs még/,de nagyon várja csak a házasság az valahogy nem "imponál" neki.
2009. szept. 28. 11:56
 9/17 anonim ***** válasza:

Nálunk most jön a második baba,és mi sem vunk összeházasodva,szal ismét apasági nyilatkozatot kell csináltatnunk!Sztem semmi szégyelni való nincs benn!Mi a 34.hét után mentünk be,mert azt hiszem van egy időkorlát,ami után lejár és újat kell csináltatni,és hát meg kell hogy mondjam mi jó sokat ültünk akkor az önkormányzaton:),mert ugye oda kell bemenni.

24 hetes kismama

2009. szept. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálunk én nem szeretnék újból férjhez menni (csalódtam a házasság intézményében). Szerdán megyünk be nyilatkozni... szerintem annyira gyakori ma már az együttélés, hogy abszolút nem szégyen! Ne érezd kellemetlenül Magad emiatt! 34 hetes km
2009. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!