Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek bevált e tökéletesen...

Valakinek bevált e tökéletesen bármilyen gyógymód a szörnyű hányinger/émelygés/borzalmas gyomorérzés ellen? Én hányni nem hányok, néha azt gondolom, talán jobb lenne.

Figyelt kérdés
8 hetes kismama vagyok, és már elviselhetetlenül rosszul vagyok minden egyes napon, egész álló nap. Szedek magneB6-ot, homeopátiás émelyégs elleni tablettát, jeges vízet iszom kekszet eszem. De mind hiába. A rosszullétem elviselhetetlen határát súrolja.
2009. szept. 28. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem a hideg, jeges borsmenta tea segített, bár inkább csak émelyegtem, nem hánytam. hátha..
2009. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem se vált be semmi. Tűrnöm kellett egész álló nap, úgyszintén.


A legjobb még evés közben volt. De evés előtt szörnyű hányinger, evés után még szönyűbb gyyomorfájás és rosszullét...


Kétszer hánytam is. Na, nem lett jobb tőle.

2009. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem a banán vált be!A férjem megetetett velem egyet minden nap,és jobb lett,a banán ráadásul a cukor szintet

is szinten tartja.Bár azt hozzáteszem,hogy mire megszültem megutáltam a banánt!

2009. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Veled egyidős vagyok,hasonló gondjaim vannak,de szerencsére nem egyfolytában. Én minden hajnalban gyomorfájásra ébredek,megiszom egy natúr actimelt,attól vissza is tudok aludni. Reggelire csak a pirítós megy le tejjel. Napközben gyakran kis adagokat próbálok enni,változó sikerrel,gyakran van undorom. Napi fél-egy banán tényleg segít. Iszom korall kalciumot,talán az is jó. Délután,este jön az émelygés,akkor menta tea,fagyasztott meggy segít valamennyire. Meg időnként Rennie is használ. Homeopátiás robinia és cocculine esetleg,még próbálgatom én is,mi a jó. JOBBULÁST!!!
2009. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nagyon sok tipp van, amit ki lehet próbálni és érdemes is, mert valami általában mindenkin segít, még ha csak pillanatnyilag is ...

Küldök egy linket a legjobb tippekkel és kitartást kívánok, mert a másodk harmadban egész más világ lesz! :)

[link]

2009. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon köszönöm a rengeteg jótanácsot és bíztatást! Én is pont ugy vagyok vele, hogy evés közben mintha nem annyira lenne bajom..nade előtte és utána is brutális.. komolyan.

Banánt egyszer ettem, sajnos asszem nekem más fog beválni, mert kimondottan valahogy rosszul esett.. Pedig egyébként imádom!

Borsmenta teát már többen is mondták, csak az a baj, hogy homeopátiával meg együtt nem nagyon lehet mentolosat..nade majd szünteltetem a homeot, és kiprobálom.

Hát már nagyon várom azt a "más világot" mert "ez a világ" minden csak nem áldott, de márannyira annyira annyira várjuk ezt kis a szarost :)

2009. szept. 28. 16:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad még a kefírt?Nekem az nagyon sokat segített.Vagy esetleg tejet inni?Nekem jó volt még a gyömbértea is,amit én főztem.De volt,mikor semmi nem használt.Volt hogy hánytam és utána jobb lett.Kitartás!
2009. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

7hetes kismamaként teljesen kivagyok!Émelygek felkeléstől- lefekvésig.Egyáltalán nem vagyok kívánós,mindent ízt utálok,nehezen megy le bármi!Várom már hogy a második trimeszterhez érjek!

Tartsunk ki,utána jobb lesz...remélem!:)

2009. szept. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia.

En teljesen megertelek :S ugyan ez volt velem is.A reggel ibredetol az esti lefekvesig vegig hanyinger.

Sok embernek az edes dolgok jonnek be.

En citromos vizet ittam (2dl cirom leve es 1.5 liter hideg szensavas asvanyviz).Sajnos mastol nem csillapodott a hanyingerem.Enni nem nagyon ettem csak savanyu gyumolcsoket...ha lehetett meg eretlenul.A gyomoregesemre kekszet ettem, mert a sok savas dologtol felmet a gyomorsavam.Minden eteltol undorodtam.Kulfoldon elek es alig vartam, hogy jojjon az egyetlen Anyucikam es O fozzon ram.Szegeny nem sok sikert ert el :S Nem sokat ettem.Viszont sokkal csinosabb vagyok mint a baba elott es radasul mar minden bajom elmult szerencsere.

Nem hittem, hogy valaha vege lesz, de megtortent.

Nem hiszem, hogy cirtomos viz lenne a megoldas, mert ezt sehol nem olvastam eddig de talan bevalik nalad is.

A jeges menta tea kesobb nekem is jo volt...persz esok cirtommal :D

ui: lanyom lesz a sok savanyu ellenere is :D

jobbulast kivanok

19h kismama

2009. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
7 hetes, iszonyat émelygős kismami vagyok. Semmmi nem megy le, ma 40 perc volt 1 tányér főzelék... Rajtam semmi sem segít, talán a hideg puding, a körte és a hideg ásványvíz. Kitartás, azt mondják jó jel a hányinger, mert akkor tuti elég magas a hormonszint. Próbáljuk ezt az oldalát nézni! puszi
2009. szept. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!