Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg vege fele jaro...

Terhesseg vege fele jaro kismamik, hogy mukodik nalatok a hazas elet?

Figyelt kérdés
Illetve akik mar megszultek, nalatok valtozott valami?
2013. máj. 7. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Heti 2-3 sexelünk. Terhesen 5 perc alatt elélvezek:)))

34 hetes vagyok, hatalmas hassal, de megoldjuk:))

2013. máj. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A terhesség elején nagyon kívántam a párom, isteni volt a szex, aztán ő elkezdett aggódni a baba miatt, így leálltunk vele. Később a doki tiltott el minket egy enyhe vérzés, majd egy hüvelyi fertőzés miatt, aztán januárban volt egy balesete a páromnak, ami miatt kb. márciusig-áprilisig megintcsak nem tudtunk egymással mit kezdeni. Mikor már mertünk volna megint nemi életet élni, akkor pedig már a hasam volt akkora, hogy egyszerűen nem fértünk egymáshoz... Őszintén szólva a manuális és orális élményekre szorítkoztunk, sajnos arra is csak ritkán... Aztán tegnap megkaptuk a kórházban, hogy illene némi nemi életet is élnünk, mert túlhordom a babámat, úgyhogy tegnap este együtt voltunk (én minden oldalról kipárnáztam magam...:) ), és valami fantasztikus volt (bár a szülés még mindig nem indult meg), teljesen el vagyok szokva ettől... Ha végre hajlandó lesz előbújni a babánk hosszú lesz az a 6 hét...
2013. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én még a 41.héten is szexeltem.:)

Azóta csak jobb lett,hogy megszültem.

2013. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok. Most már óvatosak vagyunk, de azért hetente még mindig többször is együtt vagyunk. Párom azt mondja, hogy olyan szűk vagyok, mint ha szűz lennék még. Annak ellenére, hogy a behatolás a szűkösség miatt kicsit nehézkes, én nagyon élvezem és a párom is jobban élvezi így az egészet.
2013. máj. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
en is 34 hetes vagyok. azt vettem eszre, hogy most jobb a szex, jobban is kivanom, csak most mar nehezkes :)
2013. máj. 7. 10:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia én is 34 hetes vagyok! Nekem változó van ,hogy nagyon nagyon kívánom és nagyon jó de van hogy hiába kívánom abba kell hagynunk mert fáj. szóval mi nem erőltetjük mert sajnos többször fordul elő ,hogy kellemetlen és fáj ami elég szomorú :(
2013. máj. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!