Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak! Terhesseg alatt...

Kismamak! Terhesseg alatt akinek volt szumolcs a nemiszerven mivel kezeltetek? Szulhettetek rendesen vagy csaszar lett?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
NEkem kettő is lett terhesség alatt bár nem voltak nagyon nagyok. Rendes úton szültem, nem kezeltem semmivel. Azóta már el is "vesztettem" egyet.
2013. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem van, szülés előtt állok. Nem szólt a nőgyógyászom, hogy emiatt ne szülhetnék természetes úton.


39 hkm

2013. máj. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek volt szemölcse (több), a 36.héten még azt mondta az orvos, hogy nem gond, 40.héten pedig megcsászározták ez miatt.
2013. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem van több is, a bőrgyógyászatra járok, és fagyasztják őket. Ha esetleg nem múlnak el, akkor lézerrel próbálják majd leszedni. Ecsetelni terhesség, szoptatás alatt sajnos nem lehet.

Mindenképpen beszélj róla az orvosoddal. Nekem a nőgyógyász és a bőrgyógyász is azt mondta, hogy mindenképpen kell majd kontroll, mivel ha már nem csak kívül vannak, hanem esetleg belül is, akkor nem lehet hüvelyi úton szülni csak császárral.

üdv, P.

16 hkm

2013. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

két féle szemölcsi is lehet, bőrgyógyász majd megmondja melyik. vagy csak sima ilyen lifegős papilloma ami nem fertőző, de terhesség alatt előjöhet hónaljba, légyékon, nemi szerven stb. ezzel semmit nem csinálnak, van akinek elmúlik terhesség után van akinek megmarad és lefagyasztatja vagy ott is hagyhatja ha nem zavaró.

A másik a rendes vírusos szemölcs, ezt vagy fagyasztják vagy kezelik és ha fertőző stádiumban van akkor lehet akadálya a hüvelyi szülésnek

2013. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!