Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye még húzom legalább egy...

Ugye még húzom legalább egy hónapig?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs maszek dokim így nem adtak választ a kérdésemre terhesgondozáson, hogy mire számítsak.

Leszállt a pocakom (méhem 4 ujjnyira szegcsont alatt helyezkedik el), méhszáj: 2100, be van fordulva a babám már a 26. hét óta, két hete megindult az előtejem. Nagyon nehéznek érzem a pocimat. Vannak keményedéseim és akad pár jóslófájás is. (már ha picit is szedem a lábam már keményedik is a hasam, de úgy, hogy ha hozzáér valami vagy valaki az nagyon kellemetlen)

4. emeleten lakom így a lépcsőzést nem tudom kerülni, sajnos ez is segítheti a tágulást ha jól tudom.


És vajon az, hogy nem tudok egyenesen ülni, mert akkor nyomást érzek a medencémen azt jelentheti, hogy a kicsi fejecskéje be is ékelődött???


1. babám kicsit aggódok, hogy korán fog jönni.


Köszönöm a válaszokat.



2013. máj. 7. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
hány hetes vagy
2013. máj. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

oh... igen a lényeg lemaradt. Bocsánat.

34 hetes vagyok.

2013. máj. 7. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem anno a 30. héttől feküdnöm kellett, 1111 volt a méhszáj értékem, persze sok keményedéssel, és szinték beékelődött babával. Innentől végig feküdnöm kellett, csak mosdóba mehettem ki. Emellé sok magnézium és gyógyszert is kaptam. Végül 37+3-ra született meg a kisfiam. Amit ki akartam hozni belőle, hogy igen, ki lehet húzni, de nagyon fontos a pihenés, fekvés!
2013. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pihenj, amennyit csak bírsz, szedj naponta 3 X 2 Magne B6-t. A méhszájad még zárt (csak a külső része van ujjnyira nyitva) nem tudom hanyadik terhességed, de ha az első ez akkor is elfogadható.

Szerintem min 3 hétig még kibírod, csak mondom a lényeg, hogy "ágyban párnák közt".

2013. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, most látom, hogy írtad, hogy az 1. terhesség. Bocsi, csak bamba voltam.
2013. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Szedem a magnéziumot, de úgy érzem nem igazán használ.

Tegnap vizsgált meg a doki azóta még többet keményedek. :(

Éjszaka alig aludtam, mert ha valami hozzáért a pocakomhoz az fájt, mert akkor már folyamatosan kemény volt.

Olyan hajnali 3 körül enyhült egy kicsit.

Most megint keményedek, de szerencsére most elmúlik és nem folyamatosan kemény. Pedig már bevettem két magnéziumot.

2013. máj. 8. 07:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a magnerotot javasolnám az sokkal jobb mint a magne b6.Ebből is lehet 3x2 szedni.
2013. máj. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is hatosával szedtem a magneb6-ot a 33. héten, annyira keményedtem.

Pihenj, amennyit csak tudsz, ne izgulj, nem lesz semmi gond. :)

2013. máj. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!