Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet? (részletesen lent)

Mitől lehet? (részletesen lent)

Figyelt kérdés
34 hetes kismama vagyok és sűrű vizelési ingerem van.2 hete csípet is pisilésközben éreztem ,hogy mintha fájna is kicsit a hólyagom voltam orvosnál ő azt mondta semmi baj nincs a vizeletemmel. Majd írtam ide kaptam tanácsot és elmúlt pár napra majd megint előjött de akkor már nem is nagyon csípet de úgy éreztem majd eldöntöttem oké orvos megint... elmúlt tegnap reggel ismét előjött de nem csíp csak van mondjuk egy 2 óra hossza amikor tök sokat járok pisilni de van h 3-4 percenként de nem csíp nem fáj kicsit talán ég inkább ami furcsa ,hogy pisilek és már végzek már nem jön semmi de olyan mintha a hólyagom nem akarna bezáródni.Nem tudom tudjátok e mire gondolok de ülök a wcn és olyan mintha a hólyagom mindent kiakarna préselni eddig már nincs is oda bent semmi... nekem már volt ilyen nem terhesen is egy két nap és elmúlt de most nem tudom elfog e múlni!ÉS ami fura még én azzal tudtam egybe kötni ez tuti hülyén fog hangzani de tényleg ha eleget iszom egy nap akkor nincs bajom ha viszont alig iszok akkor van a sűrű inger meg ilyenek szerintetek lehet össze függés? Valakivel volt már ilyen? mit tanácsoltok mit csináljak? ( orvoshoz azért nem fordultam azóta sem még mielőtt jönnek a miért nem mentél vissza és társai mert gondolj bele ha akkor amikor csípet éget nem látott semmit akkor most ...) Jah és nem látom zavarosnak a vizeletem! A válaszokat köszönöm előre is!

2013. máj. 7. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

én eléggé vesebajos vagyok, ha sokat iszom rendben vannak a veséim, minden oké a psisiléssel, ha keveset iszom nekem is elkezd fájni!!


ígyál sokat !!!


volt már esetleg vesemedence gyulladásod ?? lehet ha volt akkor sajnos hajlamos vagy a felfázásra, ilyen féle problémákra...


én ha pl mezitláb járkálok akkor elkezd fájni a pisilés, utána húzok fel zoknit meg iszok kis meleget helyre is jön...


figyelj oda hogy a derekad ne legyen kint, ne legyél meziláb a kövön....!!


nekem sem mutatott a vizelet minta semmit, mégis érztem h nem oké a dolog....ilyenkor meleg a derékra, zokni a lábra meg sok , meleg folyadék !!! próbáld ki!!!

2013. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja és mellesleg a baba is nyomja már a hólyagot, uh a gyakori és furcsább vizelet ürítés attól is lehet, viszont ettől nem csíp!!
2013. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen sajnos elég felfázós vagyok!


Bár idáig szerencsére nem volt bajom a terhesség alatt össze is tettem a két kezem:) de előtte ...(annyi ,hogy a terhességem elején vesegörcsöm volt mert nem ittam elég folyadékot de ez elmúlt ) véres pisi stb sajnos volt részem.


Lehet igazad van a probléma forrását illetően mert sajnos hajlamos vagyok a ohh meleg van csak kiszaladok a konyhába mezitláb... férjem meg ordít ,hogy papuuuucs! :)


Megfogadom a tanácsod és " örülök" ,hogy valaki van hasonló cipőben és tud erre valamit mondani!!


Köszönöm a gyors válaszodat!

2013. máj. 7. 16:44
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen igen azt észre vettem ha nem úgy ülök ahogy ő nagysága szeretné abban a pillanatban úgy érzem wc !!!

lehet ,hogy a furcsább vizelés ennek is köszönhető! ( igen de azt a minimális csípés-égést amit érzek nem akarom ennek betudni ! :)

2013. máj. 7. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem tiniként volt vesemedencegyulladásom (véres pisi, láz, stb) ...azóta 100 % jobban oda kell figyelnem...elég volt egyszer dúrván felfáznom ahhoz hogy örökre jobban kelljen figyelnem :S


derekamra mindíg kell h ne legyen kint (persze kivétel 30 fok, napon :DDD )....papucs kell ha kövön járok és sok sok folyadék!!!!!


ha hirtelen elkezd fájni a pisi akkor én ezt csinálom :

melegítő párna a hátra, sok meleg tea, és egy takaró a derekamra....másnapra elmúlik tőle!!



terhesség alatt amúgy nekem is kevesebb a problémám, a pici melegít :DD ....de télen iszonyat figyelmet igényel ...

(első, második válaszoló :) )

2013. máj. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:) nekem is a tél az szörnyű minden évben! akkor nagyon odafigyelek! ( én féltem is tőle ,hogy nem lehet babám mert annyit voltam felfázva az elmúlt 6 évben)


De most lehet az ,hogy ohh jó idő van és kevésbé figyelek oda!


Tuti igazad van ezzel kapcsolatban mert így ,hogy vissza gondolok mindig akkor jött elő amikor kevésbé ittam figyeltem már oda mert ohh elmúlt...


Nagyon szépen köszönöm sokat segítettél! További jó babavárást neked!:)

2013. máj. 7. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:

neked is és vigyázz magatokra !! :))


27 ht km

2013. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!