Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérhetem hogy meginditsa a...

Kérhetem hogy meginditsa a szulest?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 40+2 napos vagyok. Holnap kell befekudnom viszont iszonyatos fájdalmaim vannak. Plusz 20kg van rajtam de semmi sem látszik csak a hasam van meg vizesedek. Wcre sem nagyon tudok kimenni egyedül és volt rá példa hogy menni sem bírtam. Ezek mind éjszaka történnek. A csontjaim nagyon fájnak és recsegek ropogok ami elég fájdalmas annyira hogy végig bombolom a fél éjszakát. Magandokim van, nem tudom ez változtat e valamin. Félek hogy a szulesre nem marad már energiám. Segítsetek esetleg én mit tehetek hogy előbb beinduljon ha nem vállalna a dokim.

2013. máj. 12. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad már mondani neki? Mert ha igen, és hajthatatlan, akkor nem tudsz semmit tenni. Hacsak már próbáltál olyan praktikákat, mint a szex, szülés indítására, vagy a fűszeres ételek, tonik, ilyenek. Vannak, akiknek ez bejött, olvastam már itt a viszonylagos közelmúltban. Sok erőt kívánok, és könnyű szülést! :)
2013. máj. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szegénykém! Én ha nem nőtt volna meg a hasam, fel sem tűnt volna hogy terhes vagyok, annyira nem voltak tüneteim. Még a szülést is gyorsan 15 perc alatt letudtam.

Én a helyedben beszélnék a dokival, és elmondanám neki hogy mennyire fáj már minden. Ha magánorvosként alkalmazod, akkor dolgozzon meg a pénzéért. Szerintem elindítható a szülés, mert amúgy is lassan itt az ideje.

2013. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszéld meg vele, ha már fizetsz neki, tehet az ügy érdekében!


Engem a dokim az utolsó héten már direkt úgy vizsgált meg, hogy hátha beindul tőle...persze rohadtul nem volt kellemes, de a második alkalommal meghozta a kívánt hatást. Bár szerintem még az is lehet, hogy enyhe fájásaim voltak, le is állt volna, ha nem visz fel egyből a szülészetre és nem kapok oxitocint, mert úgy vettek fel, hogy mondta a szülésznőnek, hogy rendszertelen fájásaim vannak és szeretném kérni a felvételemet...szóval úgy vettem ki ott a helyzetből, hogy ha nincs ott, ezzel még simán hazazavarnak, de így ment az oxitocin, és 5 óra múlva már a karjaimban volt a kislányom :)))


Úgyhogy mindenképpen beszélj vele!!

Könnyű szülést, és sok boldogságot!

2013. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na én már egy héttel voltam túl amikor befektettek, és épphogy megkaptam az ágyam, beindultak a fájások. Az ápolónők szerint ez gyakori, amikor hallod az osztályon a babasírást, a tested reagál. Nem hittem, de bejött. :D úgyhogy csak feküdj be és hallgasd a babasírást! :) kitartás, már sok nem lehet hátra. (Egyébként az én dokim felajánlotta a beindítást, de nem éltem vele. )
2013. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!