Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Viszket a pocim, a cicim es...

Viszket a pocim, a cicim es neha az egesz testem is, kenem olajjal, de az csak atmeneti, remelem elmulik, mar par helyen nagyon piros, masnak is van ilyen terhessegi tunete a harmadik trimeszterben?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor viszketett nagyon a bőröm, mikor kiderült hogy vashiányos vagyok, ez is az egyik tünet.Törik a köröm-haj, bőrszárazság, akármennyit kened.A pirosság nem tudom mitől lehet, nekem nem volt.Dokid mit mond?Lehet hogy a házidokival el kéne küldetned magad részletes vérvételre,akkor talán kiderülne vmi.
2009. okt. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem csak a cicim viszketett rettenetesen kentem aztán mindennel ,de semmit se ért olyan csúnya csíkos lett az egész,az utolsó pár hétbe a hasam is elkezdett viszketni aztán jelentek meg a csíkok szerencsére már a végén jártam így csak 1-2 pici csík jelent meg rajta.

2009. okt. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

NEkem először a hasamon a csíkjaimba nőttek kis piros pöttyök és ez viszketett nagyon, aztán innem mintha múlt volna és a tenyrem, talpam, arcom kivételével mindenhol viszketett már és elő jöttek ezek a pöttyök.

Fürödni ia alig bartam ezek miatt, mert ahogy hozzám ért a víz őrületesen viszketett, mint még soha más.

Még szoktam kicsit viszketni, de már mintha múlóban lenne.

NEm igazán tudtam vele mit kezdeni.

Amúgy szerintem ez olyan hónapja kezdődhetett,most vagyok 38 hetes.

2009. okt. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is viszketett mindenhol, majd megörültem az egész terhesség alatt. Amikor megszültem el is múlt.
2009. okt. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vettem aloe vera gel-t a patikaban es az segitett, azonnal lehutotte a pocim es a cicim, hat, akkor lehet, hogy elhasznalok egy tonnanyit meg szulesig.
2009. okt. 1. 06:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a karjaim viszketnek az egész terhesség alatt.Hol az egyik,hol a másik.Mintha pici pattanások lennének rajta.Kenem,de nem jó.A hasam csak akkor viszket,ha elfelejtem beolajozni.
2009. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!