Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetesen még csak egy kiló...

13 hetesen még csak egy kiló jött fel, az baj?

Figyelt kérdés

Amúgy sem vagyok hizékony, de kicsit aggódom, hogy ez kevés. Ugye fog feljönni több is? 8-9 kg elviselnék.

156cm és 48kg vagyok. a doki nem mondott semmit, hogy ez kevés lenne.



2013. máj. 13. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én 16+5 hetes vagyok, és 90 dkg-ot híztam, pedig rosszullétre sem panaszkodhatok. Nincs ezzel a világon semmi gond! Nem hízunk egyformán. Sógornőm szombaton volt pontosan 18 hetes, és már 6 kg-nál tart. Én nem bánom, hogy nem hízok ilyen gyorsan. Ki tudja, mi lesz később.
2013. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
örülj neki!:) én biztos, hogy már sokat híztam. Imádok főzni és imádok enni is :)) Majd szülés és szotatás után diétázok.
2013. máj. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is örülj neki. Én most vagyok 26 hetes és 3 kilot hiztam. Remélem nem hizok sokat a végéig.
2013. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Ananke ***** válasza:
Én 15 hetes vagyok,és 2Kg fogytam eddig,pedig nem voltam kövér.Szóval ne aggódj!
2013. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elnézést az offolásért! Ananke köztünk nagyjából egy hét különbség van. Érdekelne, hogy Neked már látszik-e a pocid. Nekem még semmi. :( Első válaszoló
2013. máj. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem baj. A 20. hétig nem híztam semmit, utána pedig 13 kilót és nem ettem többet.
2013. máj. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem aggodj tenleg nem vagyunk egyformak. En szules utan 3 nappal 1 kiloval voltam kevesebb mint amennyivel a terhesseget kezdtem. Osszesen 6 kilot hiztam es amikor megszuletett a kisfiam a 3150g-javal + a mehlepeny, magzatviz mind lejott rollam. En sem vekony sem tulsulyos nem vagyok. 171 magass es 58 kiloval kezdtem a terhesseget es szules utan 3 nappal 57 kilo voltam. Az elso hetekben semmit sem hiztam annak ellenere, hogy talan 2-szer volt hanyingerem. 20 es 27 kozotti heten jott fel ran kb. 4 kilo. Erdekes modon a 27 es 31 het kozott nem hiztam szinte semmit (kb. fel kilot) es 31 meg 38 het kozott meg feljott ram 2 kilo. A kisfiam 38 hetre szuletett. Makk egeszseges. Szerintem nincs semmi gond abba ha nem hizol es abba sem ha igen. A baba mindket esetben lehet makk egeszseges ez nem attol fugg.

Talan ami miatt nem hiztam tobbet az, hogy 36-dik hetig meloztam irodaban es eleg sok monkank volt. Persze ebedelni megalltam de sokszor a porgesnek koszonhetoen eszembe sem jutott a kaja. Szeretek fozni meg sutni. Ha otthon lettem volna nem ennyi kiloval zartam volan az biztos mert osszefozogettem volna minden felet. :)

2013. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én hízékony vagyok, és nekem még csak 80deka jött fel, 13 hetet töltöm :) szerintem teljesen jó vagy, csak így tovább! :)
2013. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14 hetes vagyok és fogytam 1,5 kg-ot!Örülj,hogy nem hízol!
2013. máj. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

24 hetes vagyok és eddig 5 kg-ot híztam. A doki múltkor meg is dícsért, hogy milyen "jó alakom van", vagyis, hogy nem híztam sokat, vagy inkább arányosan híztam. 48 kg voltam a terhesség előtt, aztán a tervezésekor híztam pár kilót, most vagyok 58, de meg sem látszik rajtam. Nem is gondolnám én sem, hogy ennyi vagyok, de nagyon sovány volt az arcom és a testem is, szóval még jól is áll. :-)

Szerintem amúgy nem most kell fogyókúrázni, bár persze, nem baj, ha jól néz ki egy kismama, de nem ez a legelső. Majd még 27 hét után elkezd visszaállni fokozatosan, amikor megszületik a baba. Szóval nem sok.

Boldog babavárást kívánok!

2013. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!