Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten menjen a...

Hányadik héten menjen a gyermekorvoshoz "beregisztrálni", hogy terhes vagyok, s szeretném, ha Ő lenne majd a baba orvosa?

Figyelt kérdés

Hányadik héttől érdemes, mikor szoktak menni?? És a babának szükséges gyógyszertári kenőcsöket, stb.. mikor irja ki receptre??


21hkm


2013. máj. 14. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én 36 héten mentem a gyerek orvoshoz ,és a szülés elöti héten kértem el a recepteket.
2013. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Majd,ha megszületik akkor kell menni!Szülés után írják fel a kenőcsöket,vitamint meg ami kell a babának majd!
2013. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Itt nálunk a 36. hét körül kell menni,en 37 hetesen voltam.Majd ha kijön először akkor adja a recepteket.Boldog babavárást 38+1hkm
2013. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után írta fel a doki a szükséges recepteket,mert TAJ szám nélkül nem adhatott ki receptet.
2013. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gyerekorvossal csak a hazajövetelünk után találkoztunk.Szülés előtt a védőnő adta oda a recepteket.
2013. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy működik,hogy megszülsz és választassz egy gyerekorvost,mivel a kórházba már mondanod kell ki lesz,amikor csinálják neki a kiskönyvét,majd amíg te a kórházban vafy a választott gyerekorvoshoz bemegy az egyik hozzátartozód és megbeszéli vele adolgot! Kiiratja a kenőcsöket..stb..és már hozzá is tartoztok!

Szerintem az sem baj,ha már szülés előtt megbeszélsz vele mindent!!:)

2013. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
.3-as vagyok. Egyébként a védőnőd elfogja mondani mit mikor kell :)
2013. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Kerria ***** válasza:
Nálunk kiadják előre a receptet, ilyenkor talán a szülő Taj száma elé egy 0-t írnak...már nem emlékszem pontosan. Nekem férjem intézte, és így mire hazaértünk ki volt váltva minden.
2013. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És akik szülés után mentek el, azok mit hsználtak addig, ameddig azok a krémek nem voltak meg?? Nem tudom, nálunk ez hogy működik (Debrecen), de akkor megkérdezem majd a védőnőt róla.
2013. máj. 14. 14:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Szülés után kérheti a férjed a recepteket,úgyis még 3-4napot bent tartanak.Addigra férjed kiválthatja mindent. Mi amikor kiengedtek korházbol utána rögtön mentünk patikába beváltani. Korházban van minden,nővérkék fürdetik meg a babát,kenőcsöt adnak a popsira és a köldökre. Ne aggodj!!!
2013. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!