Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek iszonyatosan...

Félőske22 kérdése:

Volt valakinek iszonyatosan nehéz, problémás várandóssága és utána mégis könnyű szülése?

Figyelt kérdés
Ilyen történeteket várnék anyukák!:) 39+3 hkm

2013. máj. 16. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is...:D
2013. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen próbléma? Orvosi vagy roszullétek?

Az én terhességem: első sajnos vetélés volt. A második rá 3 hónapra jött össze. Veszélyeztetett lettem egyből.8 hetesen vérezni kezdetem. Szigorú ágynyugalom volt a 13.hétig gyógyszereket szedtem. Utána rendbe volt minden aztán volt 22 hetesen egy balesetünk megint vérzés és egy hét korház.Minden rendbe lett de nagyon kellett vigyázni végig. 35-38 hetesen 1 cmre ki voltam tágulva.40+2 naposan éjjel 4 kor jöttek 5 perces fájások. Bementünk 10 kor burkot repesztettek és 12:35 re megvolt a csodás lányunk. Erős egészséges. Hát nekem ez volt nemtudom ez mennyire nehéz terhesség.

2013. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmikre gondoltam. Nekem középidőtől volt mindenféle szép sorban: hasmenéses vírus miatt kétszer kórház, folyamatos hüvelyi fertőzések, alhasi fájdalmak, görcsök, kissé kinyílt méhszáj, vesegörcs, magzatvízcsorgás gyanú...így a végére a vesémre kell vigyáznom, amúgy nyugtom van. De félek, hogy ezek után a szülés is borzasztó, hosszú és kínlódós lesz..(hónapokig magnerotot kellett szednem, most még csak 2100-as a méhszájértékem és semmi jele annak, hogy jönni akar a baba)
2013. máj. 16. 17:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelen!! :)

Első baba volt.A 6-16. hétig intenzíven hánytam,napi 4-5ször,semmi sem maradt meg bennem,fogytam 9 kilót.

A hányinger végig kitartott a 9 hónap alatt.Rengeteg gyomorsavam volt.Emellett,két körömbenövésem lett,amit lézeresen megoperáltak,aztán kialakult egy sinus tachycardiám,sehova se tudtam egyedül elmenni,mert állandóan szédültem,2 elájultam.Ja majd elfelejtettem,cisztát találtak az egyik fogam alatt,azt is kioperálták...szóval volt gond bőven.

Maga a szülés viszont gyönyörű volt.Szinte semmi fájdalom.

6 óra alatt született meg a babám,spontán.Olyan könnyen ment,el se hittem. :D

39+4 hetesen szültem.

2013. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez tényleg nagyon küzdelmes volt! Nem semmi! Köszönöm, hogy megosztottad a történeted velem! :)
2013. máj. 17. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!