Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres mamik mikor kezdett...

Ikres mamik mikor kezdett látszódni a pocakotokon, hogy babát vártok? Milyen extra tünetek jellemezték a terhességed korai szakaszában, hogy több baba van?

Figyelt kérdés

2013. máj. 17. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan nyolcadik héten már kezdett látszódni. Nem tudom voltak e extra tüneteim mivel nincs több gyermekem:) Hányás- hányás - és még több hányás :D Fáradékonyság, de közben alvatlanság.
2013. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok/voltam amúgy sem vékony, de olyan 12 hetesen már látszott. 15 hetesen pedig hirtelen kezdett nőni a hasam, addigra kimondott terhespocakom lett. Sokat émelyegtem, szédültem, pulzusom magas volt. A legelején én is sokat aludtam volna. Úgy a 12. hét után ezek megszűntek, szerencsém volt. Ja, pattanásos vagyis kütéses lett a bőröm, ami elötte gyönyörű volt.

Most ismét babát várok, de alig van tünetem a fáradtságon kívül. Csak néha émelygek kicsit, a bőröm pedig szép:)

2013. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

12. hét körül kezdett egyértelművé válni. Előtte olyan voltam, mint aki jól bevacsorázott.

Extra tünet maximum a durva gyomorsav volt félidőtől, bár ez nem csak ikresekre jellemző. Hányingerem 1x volt az egész terhesség alatt.

2013. máj. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat,nekem már van 1 fiam akivel a reggeli rosszúléten kívül semmi tünetem nem volt.Most 8 hetes terhes vagyok, és kb a kimaradt mensi után egyből kezdődtek a tünetek,egész nap aludnék szó szerint,nem csak reggel egész nap rosszul vagyok émelygek, szédelgek csak fekve elviselhető...semmit nem kívánok ,hányni csak kétszer hánytam eddig,a hasam akkorára van puffadva mint kb 20 hetes terhesen az elsőnél,nem akarom még elmondani senkinek ,de már komolyan nehéz takargatni:):)és valahogy az elejétől úgy érzem,hogy 2 baba van:)de jövőhétre kaptam időpontot akkor kiderül:)
2013. máj. 17. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a rosszulét alapján még nem kell ikrekre gondolni, a többedik terhességeknél mindig hamarabb nő a has, mint az elsőnél, mert a kötőszövetek már ki vannak tágulva.

Nekem hármasikreim vannak és olyan szinten nem voltam rosszul, hogy még csak hányingerem sem volt, nem is émelyegtem. Viszont nagyon jókat tudtam enni, de persze nem zabáltam, visszafogtam magam. A fáradékonyság nekem is volt, de csak 2-3 hétig tartott (kb. 12-14. hét között). A hasam viszont nekem is hamarabb nőtt, már a 3. hónapban nem tudtam begombolni a farmereket.

2013. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem nem volt, nem émelyegtem, nem hánytam. Talán kicsit fáradékonyabb voltam...


A hasam úgy a 15. héttől látszódott egyértelműen, előtte olyan volt, mintha jól teleettem volna magam.

:)

2013. máj. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!