Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felszálló hüvelyi fertőzést...

Felszálló hüvelyi fertőzést el tudok kapni közös wc használattal? Mikortól okozhat gondot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem terhesen is gondot okoz, terheseneg mindenképp ki kell kezelni!!!
2013. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hogyne tudnál elkapni! közös wc-t le kell törölni és nem ülünk rá!

nem terhesen és terhesen is gondot okoz.

2013. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem utcai wc, hanem saját.
2013. máj. 17. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:
ha saját, akkor mi benne a közös?:) ha otthoni wc, az alapvető higiéniai igényekkel nem hiszem, hogy bajod lenne, én hetente fertőtlenítek, még semmi bajom nem volt:)
2013. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úgy, h ha jön valaki vendég, akinek fertőzése van, ő is rá fog ülni a wc-dre, nem küldheted ki a pottyantósba
2013. máj. 17. 11:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam a WC-ben ott a tisztító törlőkendő.

Ha vendégek vannak, vagy bárki előttem, és úgy ítélem meg hogy nem biztos hogy tiszta, használat előtt gyorsan letörlöm az ülőkét. Neked is ezt javaslom. (Kórházban szülés után is így csináltam, ott is többen használtuk ugyanazt a wc-t).


Ha csak tartasz tőle, akkor előzd meg, ha meg már fertőzésed van, kezeltesd ki!

2013. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Amint lehet, elmegyek kenetvételre. Nem kétes tisztaságú egyénről van szó, a legtisztább embernél is előfordulhat sajnos.
2013. máj. 17. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!