Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyire szortelenitetek...

Ti mennyire szortelenitetek nogyogyasz elott?

Figyelt kérdés
Egy nogyogyasz egesz nap azt latja, kivancsi lennek, mi a megszokott neki, csak hogy "ne logjak ki a sorbol" :)
2013. máj. 21. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a szeméremdombot szőrtelenítem csak terhesen. Előtte-utána mindenhol, de terhesség alatt máshol nem, a fertőzésveszély csökkentése miatt. Nekem ezt még régebben egy nőgyógyász ajánlotta, és én inkább betartom. A szeméremdombot pedig a férjem letolja 0-ás géppel és kezeli, én már nem látom és nem is nagyon érem el.
2013. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is a szeméremdombot szörtelenítem csak, vagyis a párom, mert én már nem férek hozzá,és nem is látnám meg.

0-ás géppel csinálja, a borotvát messziről kerülöm, azt csak hónaljban használom.

2013. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még csak a negyedik hónapban vagyok, eddig borotválkoztam. Remélem, későbbiekben is menni fog. Ha nem, majd a párom segít.
2013. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen! Egyenlőre még megy egyedül bár hatalmas a pocim most vagyok 31 hetes!:)
2013. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek :)
2013. máj. 21. 14:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Én se teljesen szedem le, pont ahogy az első írta a fertőzésveszély elkerülése miatt. Nekem is nőgyógyász ajánlotta! Szerintem bőven elég szépen fazonra igazítani.
2013. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászok látnak cifrákat, az tuti. Én nem miatta szőrtelenítettem, hanem elsősorban magam miatt. Tisztábbnak érzem úgy magamat. Szóval ha éppen nem a nőgyógyászati vizsgálatra esett a szőrtelenítés időpontja, akkor úgy mentem.
2013. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak a felső részt leepilálom,előtte lejjebb teljesen leborotváltam,de már a pocakom miatt nem.
2013. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!