Lehet nyákdugò?

Figyelt kérdés
Tegnap este miközben feküdtem èreztem hogy bô folyàs szerû jön ki a hüvelyenbôl,megtöröltem magam ès ilyen àtlàtszò taknyos valami volt a wc papìron,nem volt sok.Ma reggel meg ilyen fehèr nyùlòs folyàsom van.Lehet a nyàkdugò tàvozik?34hetes vagyok.Ha elmegy a nyàkdugò meddig lehet mèg kihúzni szülèsig?

#34 hetes #nyàkdugò
2013. máj. 23. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 35 hetesen ment el és 41 hétre szültem. Lehet nyákdugó.
2013. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mintha én kérdeztem volna :-) Nekem is tegnap ilyen volt,és szintén 34 hetes vagyok. Én azért nem bánnám ha még nem a nyákdugó lenne :-(
2013. máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De neked is elôszôr àtlàtszò majd fehères volt?Ez azt jelenti hogy vèkonyodhat a mèhszàj?
2013. máj. 23. 11:20
 4/8 anonim ***** válasza:

A bő folyás nem nyákdugó, csak bő folyás. A nyákdugó nem átlátszó.

Nekem a második terhességemnél volt amúgy ilyen, hogy eltávozott egy része épp 34 hetesen. Újra termelődik ilyenkor még. 38/39-en szültem azt a babát.


A nyákdugó amúgy így néz ki:

[link]


Amikor szülés előtt távozik, akkor lehet véres, vagy vérrel kevert, de az már a tágulást jelzi.


Van egy tippem, hogy Nálad csak sima bő folyás van.

A 3. terhességemet végig kísérte a bő nyúlós folyás, volt hogy a tisztasági kevés volt. De fertőzést ez nem jelentett. Egészséges baba lett ő is. (Túl is hordtam)


Ha izgulsz, akkor nézesd meg dokival magad, hogy nyugodt legyél, az nagyon fontos.

2013. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es èn sem bànnàm ha nem az volna. Neked is ilyen volt mint Amit leìrtam+
2013. máj. 23. 11:22
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es köszi a linket.Egyèbkènt csak elôször volt àtlàtszò aztàn fehèr.Na mindegy,majd azèrt felhìvom a dokit.
2013. máj. 23. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Hát megnéztem a belinkelt videót,és hát akkor tényleg nem nyákdugó nekem sem,csak sima bővebb folyás.Valahol olvastam is hogy az utolsó hetekben szülés előtt jelentkezhet bővebb folyás.Nekem első baba aztán mindentől megijedek ami új tünet :-)
2013. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát még az jutott eszembe, hogy ha együtt voltatok apával előző, vagy akár azt megelőző napon, akkor az ondó is képes megülni és kicsit besűrűsödve távozni. Még akkor is lehet ilyen, ha eddig nem volt. Minden változik odalent a terhesség alatt, és kialakulhat egy olyan boltív, amiben benne marad...

4-es

2013. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!