Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen kellene érezzem...

18 hetesen kellene érezzem minden nap a baba mozgását? Vagy mikortól kezdjek aggódni, ha nem érzem minden nap?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elsö baba??

Mindenki máskor e´rzi a mozga´sokat.Egyénfüggö.

A lányomat 16.héten éreztem elözször,majd a 18 tól rendszeresen.

Most a 2.babát a 13.héten megéreztem és napi mozgásokat15.héttöl érzek.Most 18 hetes vagyok én is.

Ne aggódj.Kicsi még a magzat.....

Semmi gond.Hamarosan rendszeresen fogod érezni,és néha azt fogod gondolni,hogy pihenj egy kicsit... :)

2009. okt. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
20-21 hetes kortól lesz egyre intenzívebb és gyakoribb, addig nyugi :)
2009. okt. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sem érzem minden nap a mozgását, pedig én is már 18 hetes vagyok:)Azt mondják, az első babánál olyan 20-22.hét környékétől érezni rendszeresen. Arra is gondoltam, hogy lehet, hogy érezzük, csak nem ismerjük fel.Most is érzek bizsergető érzést, de fogalmam sincs, hogy mi ez...:)
2009. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az első baba.16 hetesen éreztem először a "csikolást",aztán elég sokáig semmit, vagy nem figyeltem eléggé.Pár napja, ha a kezemet a hasamra tettem,és hanyatt feküdtem, éreztem apró rúgásokat,de erre csak este volt lehetőségem.Vasárnap éreztem először határozottan,anélkül, hogy a kezem a hasamra tettem volna, aztán a tegnap megint,és úgy tünik már ma is bejelentkezett a kis drága.Remélem, nem pánikolok majd be, ha egy nap kimarad :)))


Boldog babavárást mindenkinek!!!

2009. okt. 6. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!