Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok....

29 hetes kismama vagyok. Tegnap 4D-n csak 28 hetesnek mérték, placenta 1. érettségi fokban. Doki szerint (újabb UH nélkül, nincs gond). Mostanáig minden mérése jó volt. Szerintetek gond ez?

Figyelt kérdés
BPD 7,1; HC 25,2;AC 23,0;FL 5,48; súlya 1160 gramm kb.
2009. okt. 6. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem tudom, jók-e az adatok, de nálam a vizsgálatoknál össze-vissza alakult, mikor mekkorának nézték a babát. Volt, hogy 2 héttel nagyobbnak mondták. Most az utolsó vizsgálaton 1 nappal mutatta nagyobbnak az UH az adatai szerint, mint volt. Szóval ez még változhat. 35 hetes kismama
2009. okt. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom azt mondta,hogy az ultrahangnál +/- 2 hét belefér,úgyhogy szerintem ne izgulj!
2009. okt. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk 28+3 napos 4D-n hasonló adataink lettek: BPD 7,7; HC 27,7; AC 23,4; FL 5,0 Súly 1166 g. Ilyen adatok mellett 28+6 naposnak ítélte a gép. Tehát a te babód is közelebb van a 29 héthez, így szerintem se aggódj! Az a pár nap ide vagy oda nem számít, majd behozza! Ha a doki is azt mondta nincs gond, akkor nincs gond.


Én úgy jártam, hogy ezt az UH-t önszorgalomból csináltattuk, hogy a 19. hét után ne a 33. héten lássuk legközelebb a babót. Gondoltam egy hónap múlva megint mehetünk, így megnézzük mennyit nőtt. Erre a dokim azt mondta, hogy elfogadja ezt a 3. kötelező Uh-nak, így nem kell menni a 33. héten :o( Múlthéten voltam a dokinál, nézett szívhangot, de legközelebb 4 hét múlva kell menni. Addig meg megint idegeskedem, hogy szépen növöget e... :o(


Úgyhogy reméljük, neked majd ír beutalót a dokid a 30-33. hétre 3. kötelező UH-ra, és ott majd láthatod, hogy semmi probléma! :o)))

Üdv,

32 h km

2009. okt. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kicsit megnyugodtam. Csak ez a placenta érettség zavar egy kicsit.Bár itt a neten valahol azt olvastam, hogy a 25. héttől már normális az 1.fokú érettség.
2009. okt. 6. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!