Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Pár napja ha eszek...

Kismamik! Pár napja ha eszek mindig rettenetesen feszül a gyomrom és fáj is. Ez mitől van? Túleszem magam? A baba érez ebből valamit?

Figyelt kérdés
Csak azèrt mertem kiirni ezt a kèrdèst mert ilyen csak pár napja van ès fura ez az èrzès.Soha nem èreztem mèg ilyet!
2013. máj. 31. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
egyél kevesebbet, de többször.a feszülés attól is van, h nő a pocakod
2013. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én hatalmasakat tudtam zabálni, simán megettem egy féldisznót egymagában egy étkezésre, jó utána a vacsora azért kimaradt. Na mióta terhes vagyok olyan 6-7 héttől már csak a féldisznó negyedét tudom megenni és utána is csak dőlök balra-jobbra. Nem tudom mi lesz ha nagyobb lesz a babám, lehet csak egy falatka lesz a féldisznóból. Szóval nem vagy egyedül ezzel az érzéssel, többször kevesebbet kell enni és akkor elkerülhetők a kellemetlenségek. Esetleg kóla, séta, mozgás segíthet az emésztésben ha még is túletted magad. És a baba szerintem semmit nem érez ebből, majd arrébb megy ha valami nem tetszik neki ne félj. Nem tudom mennyi idős vagy, de a terhesség elején még amúgy is lent van a picike így jó messze a gyomortól. Ne aggódj a pici miatt tud ő magára vigyázni.
2013. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van ilyen érzésem, ha túleszem magam. Annyira feszül a hasam, hogy majd szét pukkadok. Szóval lehet neked is attól lehet. Szerintem a baba ebből semmit nem érez, csak nekünk kellemetlen.
2013. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Èrtem,köszönöm!!Akkor pròbálok kevesebbet enni!

Fèldisznò...annyi nekem is megvan! :-)

26hetes vagyok.

2013. máj. 31. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?Mert az ötödik hónapban a méh már éri a gyomrod és nyomja felfelé.Keveset egyél.Ő semmit sem érez,ki ne találd,hogy nem eszel mert ezzel összenyomod a fejét. :-D

Kólát ne igyál,sok helyet foglal a szénsav és nem telít.Fájni fog a gyomrod és feszülni,ami nehezebben múlik.Örülj,hogy nincs megint hányingered.Annyit egyél amennyit még bír a gyomrod és figyelj,a tested üzen.

2013. máj. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(Hát nekem mindig segít a kóla mert segít lebontani a kaját és a zsírt. A P.. kólában pont olyan pepsin van mint a gyomorban ami lebontja a sósavval együtt a kaját.) Persze ez is egyén függő, de egy próbált megér pár korty kóla. Ha nem válik be nyilván többet eszébe sem jut kólát inni. :D
2013. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bizony, nekem is segít a kóla.én soha nem is kívántam úgy,mint terhesség alatt. persze vigyázok vele, de nem azért, mert nem esne jól, hanem mert koffein van benne. szóval, csak mértékkel.
2013. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!