Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Kezdő" kismamik, hogy várjáto...

"Kezdő" kismamik, hogy várjátok az uh-ot? Én nagyon izgulok, szorongok. Vajon ez meddog tart? És mással is így van? 8 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. okt. 7. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én már 31 hetes vagyok,de még mindig szorongok,ha megyek uh-ra.Ne izgulj,semmi gond nem lesz.Csak szerintem ez már megmarad örökre.
2009. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én csak a 12. hétig izgultam nagyon (annyi idősen vesztettem el egy babát), utána mintha elvágták volna. Persze, most is izgulok, de azért az már rengeteget segít, ha érzed, hogy mozog, akkor tudod, hogy nagy baj nem lehet.


24 hetes pocis

2009. okt. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az első babámmal szinte mindegyik UH előtt majréztam,hogy biztos most mondanak valamit,mindig sokat kellett várni,és az idő alatt alig éreztem mozogni....

most 7hetes vagyok,és most azon izgulok,nehogy valami gond legyen abból,hogy emelgetni kell a 11hónapos fiam,meg fájdogál a hasam-tudom ez NORMÁLIS mégis aggaszt

még meg sem született de máris agyon aggódjuk miattuk magunk :-)

2009. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. :( Ráadásul nekem 8 hetesen volt egy vetélésem. Jövő héten, épp 7 hetesen megyek uh-ra, már nagyon várom, de annál jobban félek...
2009. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon várom. A dokim aranyos hölgy. Kedvesen megmutatja a picit, magyaráz. Utánna nagyon boldog vagyok.

10 hetes múltam. Februárban ennyi idősen vetélésem volt. :( Nagyon várom a 12. hetit. Úgy remélem, hogy jó híreket hallok!

Ne izgulj, nagy élmény lesz látni , hogy dobog a kis szíve. Boldog babavárást!

2009. okt. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En is nagyon izgulok mindig. Ma megyek a 20 hetes uh-ra es mai napig felek, hogy nehogy valami rosszat mondjanak de kozben meg alig varom, hogy lathassam a babat. :) Eloszor 7 hetesen voltam, elotte is iszonyatosan izgultam de ahogy meghallottam a szivvereset megnyugodtam. Utanna vartam, hogy leteljen a kritikus 12 het, utanna azert, hogy a down szures jo legyen, most meg, hogy mindent rendbe talajanak a baba szerveivel mert ma azt fogjak vizsgalni. Szoval mindig lesz mar amin aggodni fogunk mi kismamak. :)

Boldog babavarast mindenkinek!

2009. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én hétfőn megyek 8 hetes uh-ra. De nagyon izgulok, mondjuk én félek mindentől. Gondolok itt arra, hogy 1,5 év próbálkozás után magától összejött, és állandóan azon jár az agyam, hogy ugye minden rendben lesz? Mindenki azt mondja, hogy hülyeség ilyeneken agyalni, meg csak pozitivan gondolkodjak.
2009. okt. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én vagyok ilyen szorongó. :) Jó tudni, hogy más sem olyan nyugodt, mintha vérnyomásmérésre menne. Nagyon nehezen jött össze a baba, volt már 3 inszemináció, nem sok eredménnyel. Aztán a 4. előtt már nem jött meg. :)

Ugyan azon agyalok, mint az utolsó válaszadó, hogy nehezen jött, nehogy legyen valami baj.

Megvolt a 8. hetes uh. 14.7 mm a baba. :)

2009. okt. 8. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!