Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki ilyen nyűgös az...

Mindenki ilyen nyűgös az utolsó hetekben én viselem ennyire nehezen?

Figyelt kérdés
38hetes 4 napos terhes vagyok és ahol mi élünk az elmúlt 3 napban nagyon felmelegedett idő azóta teljesen ki vagyok... Nyűgös vagyok melegem van a férjemen és a kutyámon kívül senkit nem viselek el... nem veszem fel a telefont nem válaszolok az emailekre mert nincs kedvem és nyűgnek érzek mindenkit..Pedig csak annyit akarnak tudni ,hogy vagyok és ,hogy egybe vagyunk e még (ez miatt lelkiismeret furdalásom van mert egy taplonak érzem magam és ,hogy panaszkodok ez is kiborít mindenki aranyos és megértő azt mondják ez normális az utolsó hetekben de nem tudom szerintem csak nyugtatnak)Eddig nem vizesedtem és 8kg plusznál járok de 2 napja olyan nehéznek érzem mindenem a kezem a lábam a derekam.Komolyan kivagyok saját magamtól ,hogy hogy lehetek ekkora nyűggép... Ugye ha kijön a baba ez elmúlik mert én nem ilyen vagyok! bocsi a panaszkodásért de kijött... Más is érez/érzett hasonlókat a terhesség végén?

2013. jún. 7. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
En meg ugyan csak a 29.heten jarok,de kezd kijonni nalam is furcsa hangulatingadozas..Nincs turelmem senkihez,semmihez.Nincs kedvem semmit se csinalni viszont buntudatom van mert nem csinalok semmit..Gondolom akkor ez meg rosszabb lesz az utolso heteimben..En ugy tudom hogy elmulik ha megszuletik a baba,de ugy is hallottam hogy akkor meg fokozodik es egy ido mig helyre all.Drukkolok neked is hogy elmuljon!
2013. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont ma sétált át előttem egy kismama a zebrán nagy pocakkal. Rágondoltam 4 évvel ezelőtt nekem ilyenkor már a puszta lét is kín volt. Jun.12-én született a lányom. Ilyenkor már mindennap a csodába bíztam,h végre kibujik a kisasszony. Kitartás! megértelek:o)
2013. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

34 hetes kismama vagyok. Megértelek már Nekem us minden bajom van.Sehogy se jó és semmi se jó. :-/

Kitartás már nincs sok. Könnyű szülést kívánok Neked.:)

2013. jún. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaaaj köszönöm ,hogy írtatok és a biztatást!! hát tényleg így érzek én is ,hogy minden kín és semmi se jó:D Remélem én is könnyű szülés lesz köszönöm a jó kívánságot!ma direkt elmentem egy jó nagy sétára és lépcsőztem is mert ide meg oda kellet menni de semmi pedig reménykedtem én is így vagyok/voltam a héten minden nap reménykedek de a nagyságos asszony jól érzi magát oda bent! :D A kismamáknak kitartást és Boldog baba várást kívánok!!
2013. jún. 7. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!