Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leirnátok nekem a 30-31 hetes...

Leirnátok nekem a 30-31 hetes ultrahangos baba méreteket?

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, de engem a saját méretek érdekelnek.Ma voltam orvosnál és szerintem nagyot mért.BPD:86. ez kb a 34. hétnek felel meg.Elöfördulhat hogy elmérte?
2009. okt. 8. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de számomra nem derült ki egyértelműen a kérdésedből, hogy mire gondolsz. Ilyenkor már a baba "genetikai" adottságai is meglátszódhatnak a méreteken, illetve lehet valamennyi mérési hiba is. Az a lényeg, hogy a doki mindent rendben talált. Abból, hogy a méretei nagyobbak a terhesség koránál még nem jelenti azt, hogy biztosan hamarabb születik.
2009. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30 hetesen a BPD 75 mm volt nekünk, de nem mérvadó, mert az én lányom extra kis fejjel született (nem beteg, csak ilyen formájú a buksija). 32 hetesen volt 77,7.
2009. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne izgulj! Az én 32. heti adataim a következők lettek: BPD: 90,6 (36+5 napnak felel meg a táblázat szerint), HC: 314,7, AC: 306,6, FL: 66,2. A doki jól rámijesztett, a gép kidobta a koponyánál, hogy abnormal, rohantunk 4D-re, minden okés volt, aztán született egy gyönyörű, makkegészséges kisfiú 4 kilóval 38-as fejkerülettel, császárral.
2009. okt. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!