Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Koraszülött, frissen kórházból...

Koraszülött, frissen kórházból hazakerült babával lehet azonnal repülőre ülni és elmenni a spanyol tengerpartra?

Figyelt kérdés
4 napja hoztam haza a kórházból.
2013. jún. 11. 00:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg sem fordulna a fejemben.
2013. jún. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Kamu.

Ugyanis még nincsenek iratai, pl személyi igazolványa nem hiszem hogy készen van, az útlevele dettó.

2013. jún. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, te hogy vagy vele, de nekem 4 nappal szülés után eszembe se jutna, hogy hú de elmennék most nyaralni a tengerpartra. Én inkább pihennék otthon a gyerekkel. Pláne, ha koraszülött. Kitudja, mi probléma lehet vele hirtelen, és akkor mit kezdenél?
2013. jún. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem. De miért akarsz máris elutazni rögtön a szülés után?
2013. jún. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan: "szülő" kérdezi ezt? Számomra döbbenetes. Nem gondolod, hogy 4 napnál több kell egy _koraszülöttnek_, hogy megszokja az új életét?

Hogy lehet valaki ennyire felelőtlen,hogy ilyen egyáltalán felmerül benne???

2013. jún. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező, szerintem ezt az orvossal kéne megbeszélned.
2013. jún. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy? Remélem kamu!!
2013. jún. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én legalább 2 hétig még a lakásból se nagyon mozdulnék ki, aztán is csak fokozatosan szoktatnám a külvilágra, ilyen pici babának még nincs kialakulva az immunrendszere...
2013. jún. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Kissbe ***** válasza:
Ha koraszülött a baba,nem 4napja szült,csak 4napja jött haza...Nekem koraszülött babám van,február végén jöttünk haza,mi 4hónapot voltunk a Klinikán,de az idén eszembe nem jutna,hogy külföldre menjünk.Sőt még a Balatont is átgondolom.
2013. jún. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék, hogy végre otthon, nyugodt körülmények között lehetek a babámmal, eszembe se jutni repülőre ülni vele.

Nyaralni bármikor lehet, a Spanyol tengerpart nem tűnik el, de ha út közben valami baj lenne a kicsivel, sosem bocsájtanám meg magamnak.

Így is minden nap hálát adnék, hogy a koraszülés ellenére is egészségesen hazavihettem.

2013. jún. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!