Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Május 17-én voltam együtt a...

Május 17-én voltam együtt a párommal amikor nem védekeztünk de nem belém élvezett. Most júni 6án csináltam egy tesztet az negatív lett, és semmi halvány csík sem volt mellette. Ennyi idő elteltével már pontosat mutat?

Figyelt kérdés
terhesség, teszt, baba
2013. jún. 11. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem került beléd ondó, mitől lennél terhes? Egyébként igen, pontosan mutat, ha elolvastad volna a használati utasítást, tudnád. Remélem, nem a barátod vizeletébe mártottad.
2013. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A terhességi tesztek 4-5 hét után mutatnak biztos eredményt
2013. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kedves 1. válaszolónak mondom (2. vagyok) hogy az előváladékkal is kerülhetnek be spermiumok a vaginába
2013. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszi, felírom a noteszembe. Én meg azt mondom neked, hogy aktus után két héttel már nyugodtan lehet tesztelni. A 4-5 hét az utolsó mensire vonatkozik.
2013. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, már kimutatná.
2013. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!