Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok, a 12. heti genetikai...

Lányok, a 12. heti genetikai UH, kombinált teszt mikor van pontosan? A 12. terhességi héten (utolsó vérzéshez számolva), vagy amikor a baba 12hetes?

Figyelt kérdés

Az én dokim soha nem az utolsó menzesz szeinti kort írja a papírra,hanem a magzat korát,a genetikai UH-is kb.akkorra lőtte be,amikor a baba 12 hetes lesz,és most meg vagyok zavarodva,mert ez így 2 hetes eltérést jelentene.

Remélem,érthetően fogalmaztam:)


2013. jún. 14. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
a magzat pontos korát nehéz megmondani, ezért szoktak terhességi korral számolni. a vizsgálatok is a terhességi korhoz igazodnak, azaz a dokidnak az utolsó vérzés első napja alapján meghatározott idő szerint kellene elvégeztetnie a különböző vizsgálatokat
2013. jún. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A betöltött 12. hét utáni pár napon kell elvégezni a vizsgálatot, amit sz utolsó menses első napjától számolnak.

Fura a dokid...

Én pl. 06.27-én leszek 12 hetes, 28-án megyek az UH-ra.

2013. jún. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is így sejtettem.
2013. jún. 15. 09:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elmaradt mensitől számított 12. héten csinálták meg a genetikai uh-ot, pedig egy normál 10. heti uh alapján a babám 10+6 napos volt.Mégsem ezt vették figyelembe, hanem a menstruációs kort. Aztán a genetikai uh már csak +1 nappal mondta idősebbnek a mentruációtól számított kornál. Azért a 12. heti un egy ultra csúcsszuper gépezet volt, és egy nagyon jó orvos csinálta. Ott már 95%-ra mondták a nemét is.
2013. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is:)
2013. jún. 18. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!