Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetet ez? A baba volt...

Mi lehetet ez? A baba volt már most?

Figyelt kérdés
17+1 hetes vagyok ma dél körül mikor pihentem hanyat fekve a méhem különös formát vett fel, a méhem bal oldala kitüremkedet! Kellemetlen érzés volt és kemény is, aztán fél perc múlva elmúlt. Lehetséges h a kis baba nyomta kimagát már most?? Ez az első terhességem kb 3-4 napja érzem esténként mozogni.. Ha nem a baba akkor mi miatt lehetet? :o

2013. jún. 19. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha vékony alakod van, akkor lehetett. Nem volt számára kényelmes a pozíció :)
2013. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetett a baba. Lesznek még érdekes alakzatok! :)
2013. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Hát a hasam mindig is vékony volt és feszes a fenekemen és combomon volt inkább felesleg.. Nem gondoltam volna h ilyen korán kifogja nyomni magát h lássam is, a párom is csak nézzet h már most látszodott :)) hihetetlen érzés alig várom h megint láthasam :) az a furcsa számomra h figyelni kell h érezzem ahogy mozog szóval egyáltalán nem erőssen mozgolodik és mégis ilyen erős h kitudja magát így nyomni :)
2013. jún. 19. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a méhed keményedett. A baba még nem ennyire erős.
2013. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ha keményedik a méhem akkor lesz rajta egy dudor??
2013. jún. 19. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez 15-16 hetesen volt, szintén első gyerek. Igen, az a méhed, ami előfordulhat, hogy azért keményedik, mert a baba mozog. Vagyis mondják, hogy a mozgás is előidézhet keményedést.
2013. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem később is úgy keményedett, h ahol a baba volt, ott lett egy dudor, mert ott nem tud annyira összehúzódni.
2013. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) legalább tudom mitől volt! :) meg volt első igazi keményedésem.
2013. jún. 20. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!