Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csepelen az SZTK-ban mennyiért...

Csepelen az SZTK-ban mennyiért csinálják a Toxoplazmózis vizsgálatot, ha az orvos nem találja indokoltnak a vizsgálatot?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves cicám , kertes házban lakunk, ő bent is meg kint is van , szobatiszta, ivartalanított. De sokat szeretgetem,sokat bújik .Bár utána mindig kezet mosok..

18 hetes terhes vagyok , és ezt már kétszer elmondtam mind a három ott lévő orvosnak de mindegyik azt mondta hogy ez ettől még nem indokolt eset, hogy beutalót adjanak és hogy ingyenes legyen a vizsgálat.Csak úgy kérhetem,hogy saját kérésre megnyugtatásra , mert hogy nincsenek tüneteim , és a 12 hetes uh-n a babával se volt baj(azóta nem vizsgált,és ott megállapították hogy lent van a placenta).Szóval Azt mondta hogy kérhetem,ad beutalót a laborba de akkor fizetnem kell érte, és nem olcsó a vizsgálat. Akinek van tapasztalata hogy ő kérte,és esetleg csepeli, írja meg mennyit fizetett mikor és hol,és mennyi idő míg kijött az eredmény.Előre is köszönöm!


2013. jún. 22. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2x is megcsinálták ,a terhesség elején, meg a 7.hónapban is - akkor külön kértem! Akkor csak megkérdezte miért akarom, nem nagyon lelkesedett a doki, de adott beutalót. Ingyenes volt mind a kettő. (20. kerületi SZTK)
2013. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 5e ft.

Hívd fel labort és megmondják

2013. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11. kerben háziorvosi beutalóval szó nélkül megcsinálták.
2013. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem adott beutalót? Nekem mikor első UH-n megállapította a terhességet és említettem a macskát (ő kérdezte) azonnal laborba zavart és ingyen volt. (Debreceni sztk) Kérd , hogy adjon. Olyan nincs hogy nem ad, hisz a veszély mégha kicsi is, de fent áll.
2013. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!