Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismamák, hogy...

34 hetes kismamák, hogy bírjátok ezt az időjárást? Meg úgy egyébként?

Figyelt kérdés
Én kicsit már kivagyok,számolom a napokat..:)

2013. jún. 22. 17:09
 1/8 Peppancs válasza:
Mi nagyon nehezen viseltük a mai napot! Egész nap haskeményedéssel küszködtünk, mostmár kicsit jobb. Már én is várom a végét:)
2013. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pont most tettem ki egy kérdést, mert ma nagyon erősen keményedtem, bár őszinte leszek most, hogy lehűlt a levegő kicsit fellélegeztem, hogy végre tudok aludni...

Én nem kertelek, már iszonyatosan nehezen viselem... mindenem fáj, izzadok ebben a melegben mint egy ló, közben tiszta víz a kezem a lábam.. meg megy az aggódás, hogy nehogy baj legyen, mert túl érett a lepényem... hetente járok keringés vizsgálatra...


Hogy számolod a napokat azt elhiszem... én minden héten úgy megyek vizsgálatra, hogy én már nem jövök haza...


És hogy őszinte legyek már nem is bánnám.. :)

2013. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jah én is 34 hetes vagyok! És kicsit nagyra sikerült a gyerek.. :D 2500 grammra becsülték 32 hetesen.. szóval nem is lenne olyan nagy gond, ha már jönne.. :D
2013. jún. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szenvedek! Már a jövő hetet várom, akkor jön egy kis lehűlés végre.

DE előre félek, hogy a kórházban milyen meleg lesz. És ott vannak azok a nejlonnal bevont ágyak!!!

2013. jún. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Picit megnyugtattatok, hogy ti is szenvedtek, mert már kezdtem azt érezni, hogy gáz vagyok, amiért nem ül ki áldott mosoly az arcomra, ahogy telnek a napok... Görcsöl, dagad, forrósodik a lábam,ég a gyomrom, napi ötször tusolok, de a legnehezebb, hogy az utolsó pillanatig húztam a diplomamunkámat és még meg kell írnom, de nem tudok koncentrálni...

Nekem is eszembe jut, hogy nem bánnám, ha ki akarna jönni, de hát még kell neki odabenn pár hét... Hátha a lehűlés kicsit segít a kínjainkon...

2013. jún. 22. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:
2-3as vagyok, jaj de jó, hogy nem csak én várom már ennyire... mindenki azt mondja, hogy majd jön ha jönni akar, meg türelem, meg jó neki még odabent.. hát igen, könnyű mondani.. :D Nem alszok hetek óta, amióta meleg van, sokkal jobb lenne tudni aludni, és sírásra kelni :D Már nagyon várom :D
2013. jún. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is nagyon nehezen bírom a meleget.sokszor úgy érzem nem bírom tovább :( szeretném is hogy jöjjön meg nem is.a tehertől jó lenne már megszabadulni de nem szeretném inkubátorban sem látni a babámat mert akkor nem lehet velem.de félek is ettől az időjárás ingadozástöl hogy egyszer esik aztán nagyon meleg van jövő héten pedig 10 fokkal visszaesik az időjárás.ezt a sok frontot nagyon nehéz elviselni. jó babavárást kívánok mindenkinek és kitartást :) 34 hkm
2013. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, ez a sok front-váltakozás lehet, hogy megbolygatja a dolgokat, de remélem, legalább nem a 36. hét előtt, utána már nagy baj nem lehet elvileg...

Ez a meleg amúgy is trükkös, mert állandóan szomjas vagyok, ezért több liter vizet megiszom, de így meg szinte az egész napot pisiléssel töltöm.:D De gondoljunk arra, hogy elrepül ez a pár szenvedős hét! Kitartást nekünk!:)

2013. jún. 22. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!