Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétvégén töltöm a 18. hetet,...

Hétvégén töltöm a 18. hetet, fontos, hogy már érezzem a baba mozgását, vagy még lehet, hogy csak később fogom? Egyelőre nem igazán domináns érzés (rúgás) az, amit érzek. (helyette remegés, buborgás) Méhlepény mellső fali.

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
19 hetes vagyok és sajnos nem érzem még a babámat!Van aki már 16 hetesen érzi!Ne aggódj ez nagyon változó,biztos hamarosan érezni fogjuk :-))!Kellemes baba várást!
2009. okt. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én olyan 25 hetesen éreztem valamicskét először, úgyhogy ne aggódj :) És sok sikert!
2009. okt. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A remegés, buborgás valószínűleg Ő!!!

Az erőteljes rúgásokra még várnod kell egy kicsit, de hamarosan :)

Boldog babavárást!

2009. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én elöször 19 hetesen éreztem a kislányomat.Akkor már tuti volt,hogy őt érzem.Kis kaparászás meg bugyborékolás volt.De mostmár erős söt néha kellemetlen ahogy mozgolódik.Dehát IMÁDOM és érte mindent kibirok.Mindenkinek változó.30 hetes km
2009. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én először 18+5 hetesen éreztem igazán, előtte csak simogatásokat. azt mondta a védőnő, hogy az első konkrét rúgást írja csak be. Azóta is egyre intenzívebb. Ne aggódj! van még időd. Ja, és nekem is mellső fali... Nem jelent semmit, azt mondta a doki.
2009. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!