Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma, szombat reggel kaptam meg...

Ma, szombat reggel kaptam meg a vizelet eredmenyet. Nitrit: pozitiv. Az osszes tobbi negativ, normal erteket mutat. Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Vizelet uledek:

bakterium +db/ltr

VVS 1db/ltr

Laphamsejt 1db/ltr

FVS 1db/ltr


Olvastam h a nitrit bakteriumra utal, es antibiotikumos kezest igenyel, tovabba bakterium tenyesztest. Igen am de ma szombat van. Es az orvosom csak hetfon lesz. Ilyenkor most mit csinaljak? menjek be ugyeletre es kerjek mielobbi kezelest vagy varjak hetfoig?

12 hetes kismami



2013. júl. 6. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyugi. Semmi bajod nem lesz hétfőig.

Nekem ugyan nitrit nem volt, azt hiszem, csak baktérium, de az kétszer annyi, mint a referencia tartomány, azt mondták, hogy minimális, minden oké.

2013. júl. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Okes koszi. Nagyon megijedtem. Bar nem tudom h bakterium +db/ltr mit jelent pontosan, mert ott nincs tartomany, a tobbi haromnal a tartomanyon belul van.

Olvastam h lehet erre szedni tozegafonya kapszulat. Evvel arthatok? Hol lehet ilyet kapni? Bocsi a hulye kerdesekert de nagyon aggodom a babo miatt, h minden rendben legyen. Elotte volt ket vetelesem, azert is izgulok annyira.

2013. júl. 6. 09:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Igyál sokat hétfőig, és ne aggódj! :-)
2013. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nitrit benne, és sajnos sok baci is, így dokihoz mindenképp el kellett mennem. Elküldték tenyésztésre a vizeletmintát, addig pedig felírt egy hüvelykúpot. Ha meglesz az eredmény, akkor valószínűleg még antibiotikumos kezelés lesz, és ennyi. Azért dokival tényleg nézesd meg magadat (nem ijesztgetni akarlak, csak biztos ami biztos :)). Tőzegáfonya tényleg jó húgyúti fertőzések megelőzésére, én is elkezdtem szedni. Gyógyszertárban lehet kapni, de szerintem drogériákban is, kapszulaként.
2013. júl. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hetfon hivom az orvosom. Hozza menjek vagy menjek inkabb urulogushoz? Vettem tozegafonyat ugye szedhetem nem art a babanak. Nincs rajta az utmutaton terheseknek lehet e vagy nem szedni. Koszi a valaszokat.
2013. júl. 7. 07:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, nitrit pozitiv attól is lehet, ha korán pisiltél, viszont a vizelet vizsgálata 3-4 óra múlva történt csak. A vizelet rövid időn belül elkezd bomlani, emiatt mutathatott neked pozitivat.
2013. júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőgyógyászodhoz menj, ő majd továbbküld ha ő úgy ítéli meg a helyzetet.
2013. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Nogyogyaszom adott vmi port, azt bevettem, es a mai napi vizeletvizsgalaton a nitrit negativ volt. O nem tartotta jonak az antibiotikumot. az erdekesseg, h a tobbi VVS, Laphamsejt es FVS -bol tobb db-ot talaltak mint egy, de a megadott savon belul volt mindegyik.
2013. júl. 12. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!