Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Autóbalesetünk volt és eléggé...

Autóbalesetünk volt és eléggé besokkoltam. Lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés
6hetes terhes vagyok és szombat éjjel autóbalesetünk volt én voltam a sofőr is és a hibás is.Isteni szerencsével megusztuk de én eléggé besokkoltam félek hogy a pici károsodott ez miatt bármi tanács jól jönne most nekem.köszönöm
2007. szept. 24. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia NYUGI!Ha a Jó Istenke rád vigyázott akkor a picinek sem lett semmi baja.Ne idegesítsd magad mert azzal árthatsz a babának.Autóbalesetem nekem is volt igaz akkor nemvártam babát.Azt hiszem akivel ilyen már történt az tudja hogy mázli épp bőrrel megúszni.De nektek biztos nem lett bajotok arra figyelj nehogy vérezz meg hívj fel egy nőgyógyászt ha nem tudsz megnyugodni.
2007. szept. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Èn azt javaslom,amilyen gyorsan lehet nézesd meg magad egy nögyögyásszal.Ne halogasd.Ba´r nem lehet tudni,mekkora balasated volt,(üte´s,ra´zkóda´s).

2007. szept. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Hät elöször is midenkeppen azt javaslom az ÖSSZES KISMAMÄNAK ,amit megtudjäk hogy terhesek kerüljek az autovezetest.mindenkepp keress fel egy orvost mondj el neki mindent mi volt,es amilyen gyorsan lehet magzatvizlevetelt csinäljatok.ebböl minden kiderül.de sztem baja nem lehet a babänak hisz ilyen pici korban 6 hetesen veteles lett volna ha valami baj van.
2007. szept. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 20 hetes kismama vagyok és vezetek 13 éve. Ha busszal megyek az nem ütközhet?:)
2007. szept. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!