Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes vagyok, de a pocim...

26 hetes vagyok, de a pocim elég kicsi. Ha háton fekszem akkor meg szinte lapos. Milyennek kell lennie 7 honaposan?

Figyelt kérdés
És a mozgásokat is még csak gyengén érzem, szinte ugy mint az elején a 20. hétben.
2008. jún. 25. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
ha 26 hetes vagy, akkor nem 7, hanem csak 6 hónapos terhes vagy.
2008. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van valamilyen oka annak, hogy a dokik nem a pocak körfogatának méregetésével állapítják meg azt, hogy a baba jól fejlődik-e, vagy sem. Mégpedig az, hogy személyenként, sőt, terhességenként más és más a pocak mérete. Amíg ultrahang alapján a doki véleménye szerint a baba egészséges és megfelelő nagyságú, addig ne aggódj. Hogy őszinte legyek, én például nem is bánnám, ha nem lenne akkora hatalmas pocim, mint amilyeneket néha látok, mert nekem egy csinos kerek poci egy egészséges alkatú nőn sokkal jobban tetszik, mint egy jópár centi hájacskával borított poci egy nagyobb darabb kismamán. Ne haragudjatok és nem sértegetni akarok, ez csak a primát véleményem.

És ne félj, ha helyre van szükséged a babádnak, akkor úgyis gyorsabb növekedésnek indul a pocid.

2008. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd még csak most fog beindulni. Én jelenleg a 29. hetet taposom, és a 27.héttől hirtelen növekszik a hasam, most is egyfolytában nyilalgat a méhszalagok tágulása miatt. Egyébként vékony vagyok és előre megy a hasam, aranyos kis gömböcske. Örülj annak hogy még nem nagy, mert jobban fogod bírni a végén.
2008. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En egy nagyobb darab, tobb centi hajas hassal megaldott kismama vagyok akkor, de igy sincs nagy pocakom.

28 hetes vagyok, de kevesebbnek neznek, es en is latom, h ismeros lanynak hasonlo korosan majd ketszer nagyobb a hasa.

Es megis, 1300g volt mult heten a baba :)

Tokelest meretu,sot :) Tehat az nem jelent semmit, mekkora a poci ranezesre.

2008. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is a 26.hétben vagyok,és ugyanez a dolog aggaszt.Van aki azt mondja,hogy pont jó pocim,de én mindig picinek látom.A dokim azt mondta,a bébim jól fejlödik és nem pici.

Nem biztos,hogy akinek akkora nagy hasa van,abban nagy a baba is.én láttam már hatalmas hassal,elég pici babát szülő anyucit. NE AGGODJ

2008. jún. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem alkat kérdése. Én 28 hetes vagyok és elég nagy a pocim. (vagy csak én látom annak, mert alapból 55 kg vagyok)

De azt mondják most fog csak megugrani.

Gondolom, te is vékony vagy, de aggodalomra semmi ok, lassan nem fogod tudni álcázni :)

2008. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!