Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aktus után egy héttel barna...

Aktus után egy héttel barna folyás. Ez akkor egy biztos jel hogy nem vagyok terhes ugye?

Figyelt kérdés
Egy hete voltam együtt a barátommal. Most vettem észre hogy barna folyásom van, tehát biztos lehetek benne hogy nem vagyok terhes, nem? :) Egyébként védekeztünk. Előre is köszi a válaszokat!
2013. júl. 14. 14:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Már rendes piros folyás is van. :)
2013. júl. 14. 14:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Már mért ne lehetnél? Páran véreznek a terhesség alatt is, mások mensi alatt lesznek várandósok - pedig elv. egyik sem lehetne.
2013. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt elbasztad!
2013. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha vedekeztetek miert vagy bizonytalan? amugy lehet beagyazodasos verzes is.
2013. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Aggódós vagyok. És az a helyzet hogy senki nem mond semmi megnyugtatót. Meg persze nem is kell, csak hogyha tényleg lenyugodhatok. :D
2013. júl. 14. 15:22
 6/8 Liz* válasza:
Védekeztetek és menstruálsz is, nem kéne aggódnod.:)
2013. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom. Köszönöm. :)
2013. júl. 14. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Menstruálsz!
2013. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!