Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kaptam meg a vérvétel...

Ma kaptam meg a vérvétel eredményemet és lett benne 7 + meg 5 -! Nem nagy eltérések, de jelenthet ez bajt? Vagy csak most a terhesség miatt lett ilyen?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt még egy + sem - meg pláne ,szedek vasat meg femibion 400-at!A védőnőm csak a vasat nézte az mondta az alacsony ,de a többit meg sem említette!!!Ugye nem lesz a picurkának baja?
2009. okt. 19. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írod mi az eltérés, így nehéz válaszolni. a fehérvérsejt várandósság alatt magasabb és ez teljesen normális. valószínülega hgb is alacsony, vasat kell szedned, de ezt csak orvos írhatja fel. ha ilyen sok az eltérés menj el a nőgyógyászodhoz és ő majd eldönti kell e valamit szedned.
2009. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs semmi gond. Terhesség alatt normális a némi eltérés. A védőnő szól ha vészes eltérésed van. Ne foglalkozz vele. Nekem is volt sok felkiáltójelem most legutóbb. Azt mondta még a dokim is, hogy minden ok. Nekem a vasam jó, pedig csak Elevitet szedek.

34km

2009. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem minden egyes véreredményemen volt + és - is mindig.De nem volt gáz! Terhesség alatt előfordul.

10 hetes egészséges kiscsaj anyuja:)!

2009. okt. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,jöv héten megyek dokihoz remélem ő megnyugtat ,csak a picinek ne legyen baja!

Bár ma is ficánkol elég rendesen:-)!!!

33 hetes kismama

2009. okt. 19. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!