Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Papiron" hanyadik hettol...

"Papiron" hanyadik hettol lehet megtudni a baba nemet?

Figyelt kérdés

Esetleg a 12.-en mar latszik,.ha megmutatja magat?

Vagy ne is remenykedjunk?


2013. júl. 16. 06:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a 12. heti sima ultrahangon 100-ban megtudtuk, hogy kisfiúnk lesz! Tehát nálatok is van rá esély! :)
2013. júl. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nálunk 12 hetesen nem is mondják meg,de mi voltunk 4d-n 13 hetesen és simán láttuk:)
2013. júl. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 petera6 ***** válasza:
Nekünk is látta már a szonográfus a 12. héten, de igazából a 18-heti uh-n szeretik csak nézni. Mármint a dokik inkább akkor nézik.
2013. júl. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12 hetesen 99% ra mondta az uh-s hölgy a 4d-n hogy kislány sokan hurrogtak meg jöttek itt is hogy kizárt hogy ezt így megmondja mert ennyi idősen még egyformák a nemiszervek stb...de ők tudják mit kell nézni. Na a lényeg hogy 26 hetes vagyok és azóta 6 uh-n mondták változatlanul hogy egyértelműen kislány:)) Nem hinném hogy megkukisodna:)
2013. júl. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

csak a 22. héten mutatta meg magát, addig totál addig forgott, hogy nem tudták megnézni :)

fiú egyébként

2013. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12. heten 95% kislányt mondtak, majd a 18

hetin 100% -ra megerősítették. :)

2013. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én hallottam olyanról, hogy 3. napon megmondják, de ez nem ultrahangos technológiával. Meg nem is hiszem, hogy Magyarországon van ilyen.
2013. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!