Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltam uh-on, azt mondták...

Voltam uh-on, azt mondták kislányom lesz, utánna Pécsen is voltam, ott is kislányt mondtak, és a doki el is mutogatott mindent, mi hol van, és mit látok. Erre ma elmegyünk 4D-s uh-ra, ahol a doki röhögve közli velem, hogy kisfiam lesz. Kinek hihetek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit higgyek!!!
2008. jún. 25. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
mi meg pont fordítva voltunk. először kisfiút mondtak, utána meg lányt.
2008. jún. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
hány hetes vagy?
2008. jún. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
28 hetes vagyok!!Egyszerűen nem értem...:D
2008. jún. 25. 18:19
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
első vagyok: én pénteken voltam utoljára uh-n (31-32. hetin), de ott a balga fejemmel elfelejtettem rákérdezni, hogy mit lát a doki, mert ezt más orvos csinálta, kíváncsi lettem volna, hogy ő mit mond.
2008. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Az idei év kislányos!!!!6 hete szültem és az alatt a pár nap alatt amíg bent voltunk mindössze csak egy kisfiú született.Na jó ez nem garancia hogy kislányotok lesz,de te mit érzel?Én ahogy megtudtam hogy várandós vagyok azonnal azt mondtam mindenkinek a környezetemben,hogy tuti kislányunk lesz és mit ad Isten Május 5.-én egy hihetetlenül gyönyörű kislányt szültem.Tehát bejött a megérzés.Sok boldogságot!
2008. jún. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2hónapja abban a tudatban éltem, hogy kislány, mindenki azt mondta, hogy az, mert a hasam olyan lányos....erre ma az uh.on, a doki kinyögi kisfiú...ha valaki ért hozzá, szívesen elküldeném neki a felvételt, elemezze ki, hogy tényleg az e...
2008. jún. 25. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
melyik kórházban voltál Pécsen? ki vizsgált?
2008. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szekszárdon voltam a Medi-Centrumban, ez egy magán rendelő. Pécsen is voltam, ott a Vizer dr. vizsgált. Ő mondta, hogy kislány...
2008. jún. 25. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Kislány lett végül?
2014. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!