Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a hasmenéses nyavalya, ami...

Ez a hasmenéses nyavalya, ami állítólag most van árthat a babámnak? Tapasztalataitok alapján mennyi idő a lefutása?

Figyelt kérdés
Ez a második napja, hogy csúnyán megy a hasam. Tegnap 7x voltam nagywc-n, ma is már "folyt" (bocsi). Már nincs bennem semmi. Inni iszom 3-4 l naponta. Ma pedig csak kekszet meg pirítóst ettem. Most főzök egy kis krumplit.Nem görcsöl a poci. Telefonon beszéltem az orvosommal, ő széntablettát javasolt és ha nem javul holnap kell mennem hozzá. Mit tud velem csinálni? Én mit tehek még? Félek, hogy valami baja lesz az én kicsikémnek! 19hkm

2013. júl. 17. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:

mindenképpen menj orvoshoz, de a babának semmi baja nem lehet, ne aggódj:)

egyre figyelj, igyál nagyon nagyon sokat! és ha lázad van, irány az ügyelet.

2013. júl. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Másvalaki nem segítene?
2013. júl. 17. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia én is elkaptam kétszer is, a védőnő azt mondta ameddig nem száradok ki és nincs lázam addig semmi baja nem lehet a babának :)
2013. júl. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkettőtöknek! Szép napot!
2013. júl. 18. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!