Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni ilyenkor? 23...

Mit lehet tenni ilyenkor? 23 hetes km vagyok és nagyon kétségbe estem Ma kellett visszamennem az Onkológiára és közölték velem, hogy magas kockázatú HPV vírusom van. És ha ez még nem lenne elég a méhszályamon vérzékeny elváltozást találtak.

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy mit lehet tenni, arra csak az orvosoktól várhatsz pontos választ. Nekem az fura, hogy ez eddig nem derült ki? Én is elfeledkeztem a citológiáról és a baba is váratlanul jött, de rögtön megcsinálták a szűrést.
2013. júl. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, mi az eljárás ilyenkor, csak gondolom, hogyha van olyan kezelés ami a babát nem zavarja, akkor azt megkezdik. Minden mást pedig szülés után. Idáig is szépen növekedett, fejlődött a babád. Miért lenne ez után másképp?
2013. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Nem adtak gyógyszert?

2013. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gömbicica ***** válasza:
szia! azon kivül amit leirtál szolgáltak még valami információval? miért, mi ez, mit lehet tenni? Vagy csak közölték hogy ez van?
2013. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Közölték velem"

És te nem kérdezted meg, hogy mit tudnak (lehet) csinálni?

2013. júl. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért én csak megkérdeztem volna, hogy mit fognak csinálni. Gondolom "helyileg" lehet kezelni.

Vissza kell menni a saját nőgyógyászhoz

(tanácsot kérni)

2013. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Amikor kiderült,hogy babát várok akkor csináltak rákszűrést és annak az eredménye nem volt jó. 1 hónapja vettek kefés kenetet és mára lett eredmény, kaptam rá kúpot és ma mentem vissza kontrollra és így derült ki,hogy a HPV vírusnak 8 olyan fajtája van ami nagyon nem jó, hát nekem ebből a 8-ból van az egyik.
2013. júl. 19. 15:58
 8/13 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok. Megkérdeztem mindent de konkrét választ majd csak 6-án tudnak adni mert vettek le most még szövet mintát is a méhszáj miatt.Annyit mondott a doki,hogy évek kellenek ahhoz,hogy ez átalakuljon méhnyakrákká.
2013. júl. 19. 16:01
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta még az orvos,hogy lehet műteni kell de ez majd az eredménytől függ. Gyógyszert nem adhat rá a baba miatt.
2013. júl. 19. 16:05
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb esetben a szervezet eliminálja a vírust. Gondold meg, ha minden HPV-s nek rákká alakulna az elváltozása, akkor hol járnánk már! A legrosszabb az, h terhesség alatt derült ki, ilyenkor gyengébb az immunrendszer nem tud úgy küzdeni. A babát ki fogod hordani nem lesz semmi baj, és utána ha még mindig rossz az eredményed ( olyanra gondolok ami műtétet igényel ) akkor megműtenek. Tényleg évek kérdése h ebből nagy baj legyen,nekem is volt HPV-m, magas onkogén kockázatú, rossz citológiám, elváltozás a méhnyakon.....figyelni kellett, de magától gyógyult. Bár tudom mit érzel, mert én is nagyon kétségbeestem akkor, de az orvos megnyugtatott, és minden úgy történt ahogyan ő mondta. A legfontosabb h jó kezekben legyél, és figyeljenek, kezeljenek folyamatosan.
2013. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!